Hisense U7A, nový 4K televizor se širším barevným gamutem a přirozeným pohybem

Hisense Je to jedna z těch společností, která není v televizním světě tak známá, jak by mohla být. Samsung nebo Sony… Ale na oplátku nabízejí velmi kvalitní zařízení, protože tato společnost nejen vyrábí televizory, ale také má velký katalog zařízení, jako jsou smartphony … Každopádně jsme s vámi dnes chtěli mluvit. Hisense U7Aje nový 4K televizor s širším barevným gamutem a přirozeným pohybem.

Hisense U7AHisense U7A

Specifikace Hisense U7A

Jak Hlavní funkce dostupné na Hisense U7A můžeme vám říci:

  • Série U7A nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD televize, má systém Local Dimming, VIIDA U …
  • Jedná se o nejmodernější televizory za velmi konkurenceschopné ceny.

JE Hisense U7A Je to televize, která nabízí ty nejlepší detaily, které si užijete při sledování dobrého filmu. Jsou to televizory, kde na poslední chvíli jasně vidíme pohyb brankáře k úniku z cíle. A televize, kde si můžeme užít intenzitu barev videohry.

Tyto televizory Hisense U7A mají krásný design v minimalistickém stylu a proč neříkat… elegantní.

Tento model Hisense U7A je čtyřjádrový televizor nabízející rozlišení ULED, 4K, HDR10 a HLG (Hybrid Log-Gamma), čtyřjádrové procesory Highview Pro, ULTRA Color a jas 2 500 nitů.

Pokud jde o některé technologie obsažené ve vás, například vy Místní stmívání Tím, že neztratí ani ty nejmenší detaily, poskytuje nejen širší rozsah místního jasu, ale také prvky, které předtím nikdo jiný nezjistil.

Díky Ultra plynulý pohyb tento model hisense tv Dokáže minimalizovat vibrace pohybu a ukázat publiku širší škálu detailů. Má také režim Auto Sport To se automaticky mění podle toho, jak to vyžaduje obsah, a nabízí jednotnost ve světle a v pozadí (nová funkce, kterou fanoušci fotbalových her ocení).

Řada U7A navíc obsahuje nový operační systém VIIDA U vyvinutý pro usnadnění používání a uživatelského zážitku, který umožňuje vzdálené přidávání aplikací, jako je Netflix nebo YouTube, z pohodlí sedadla.

Ceny Hisense U7A

Co se týče cen pro Hisense U7A, bude to záviset na palcích televizoru … ale můžeme najít 50palcové modely za přibližně 630 eur.

Hisense H50U7A - Hisense 50 'ULED 4K Ultra HD TV, HDR Perfect, Smart TV VIDAA U, Local Dimming, Bezrámový kovový design, Ultra tenká tloušťka (8,9 mm), režim Sport

Hisense H50U7A – Hisense 50 “ULED 4K Ultra HD TV, HDR Perfect, Smart TV VIDAA U, Local Dimming, bezrámový kovový design, ultra tenká tloušťka (8,9 mm), režim Sport

  • Televizory Hisense ULED nabízejí širší barevný rozsah pro přirozenější zážitek ze sledování
  • S pomocí HDR Perfect nabízí Hisense ULED Smart TV vynikající obraz s vysokým kontrastem a jemnými detaily.
  • Pokud jde o design, řada U7A vyniká ultratenkým designem o tloušťce pouhých 8,9 mm a těsným kovovým rámem, který spolu s centrální nohou poskytuje působivý vzhled.
  • Technologie Hisense Depth Enhancement Technology analyzuje obrázky a přidává vrstvy kontrastu k pozadí, střednímu snímku a popředí, aby poskytla ještě větší hloubku obrazu.

Přes: Hisense

Zdravím z hloubky bytů.