onur 10i

Honor 10i, cenově dostupný mobilní telefon s trojitou zadní kamerou

čest 10i

Honor, pod značkou Huawei, se stal oblíbeným při uvedení levných telefonů s vysoce kvalitními funkcemi. Čínská firma ví, co musí udělat, aby zasáhla všechny sektory trhu. Při této příležitosti je to možné Funkce Honor 10i s trojitou zadní kamerou.

Odhaduje se, že nový terminál ponese název Honor 10i.Tato informace však zatím nebyla potvrzena. Podívejte se na možné funkce mobilního telefonu, abyste věděli přesně.

Možné vlastnosti Honor 10i

Funkce Honor 10i

  • obrazovka 6,2 ” IPS LCD s rozlišením FHD +
  • Trojitá zadní kamera se senzorem 24 MP + 8 MP + 2 MP
  • Přední kamera 32 MP
  • Procesor Kirin 710
  • 4 GB RAM a 128 GB úložný prostor

Značka musí ještě potvrdit, jaké budou specifikace nového mobilního telefonu. To vše však ukazuje, že to bude opravdu zajímavý smartphone. I když to není nejvyšší úroveň, Nabízí funkce na střední úrovni.

Jak je na tom Honor 10I?

Honor 10i má design, který kombinuje sklo a lesklý vzor ve spodní části, jako Honor 10 Lite. Na druhou stranu, přijde s pěknou kapkou vody pojme selfie kameru.

Stojíme před krásně navrženým mobilním telefonem a má moc vyniknout na trhu.

Fotoaparáty, skvělé odvolání

Fotoaparáty Honor 10i

Nikdo nemůže popřít, že nejdůležitější vlastností tohoto mobilního telefonu je jeho konfigurace. trojitá zadní kamera. Jedná se o prémiovou funkci, která přijde na terminál, jehož cena nebude příliš vysoká.

To nepochybně přitáhne na trhu velkou pozornost. Existuje spousta Uživatelé, kteří si pro své fotoaparáty zakoupili pouze mobilní telefony. Jsme si jisti, že Honor 10i díky nim vytvoří senzaci.

Honor 10i výkon

S procesorem Kirin 710, 4 GB RAM a 128 GB úložiště Spusťte plynule libovolnou dostupnou aplikaci nebo hru. Na druhou stranu, Honor 10i bude mít podporu rychlého nabíjení, NFC a snímač otisků prstů na zadní straně.

Co o tobě, Chtěli byste mít nový Honor 10i?

Zdroj | Vývojáři XDA