galaxy a2 çekirdeği

Nový mobilní telefon Samsung Galaxy A2 Core filtrovaný…

jádro galaxie a2

Galaxy J2 Core i Galaxy J4 Core jsou telefony Samsung s Android Go. Jihokorejská společnost však může velmi brzy spustit další terminál se stejným operačním systémem. Mluvíme o Samsung Galaxy A2 Core, nedávno unikly na web

Oko, nehybné funkce tohoto nového smartphonu nejsou zveřejněny. Podobně můžete vidět, jak vypadá Galaxy A2 Core před oficiálním spuštěním společnosti Samsung.

Jak je na tom Galaxy A2 Core?

a2 jádro

Galaxy A2 Core Dodává se s velkými rámečky kolem obrazovkyPodobně jako u Galaxy J2 Core. Umístění senzorů a přední kamery se samozřejmě liší od pozic, které aktuálně nabízí první mobilní telefon Samsung s Android Go.

Na rozdíl od většiny současných mobilních telefonů Galaxy J2 Core bude mít na zadní straně jeden fotoaparát. Toto bude umístěno vlevo nahoře a bude sdílet stejné pouzdro s LED bleskem. Několik milimetrů pod kamerou jsou dva sloty pro reproduktor. To bude zadní část nového mobilního telefonu Samsung.

Únik na druhou stranu, Galaxy A2 Core je a spodní zvukový konektorje na pravé straně nakládacího portu. Telefon bude k dispozici v modré a černé barvě.

verze android oreo go

Podle Geekbench byl Galaxy A2 Core minulý měsíc považován za Samsung SM-A20F. Mluvíme o mobilním telefonu 1 GB RAM a procesor Exynos 7870. Samozřejmě to bude Android 8.1 Oreo (Go Edition), ne nový Android Pie.

Co o tobě, Co si myslíte o novém terminálu Samsung?

Zdroj | Gizmochina