Honor 7 Cheaty: Základní seznam

Honor 7 nabízí v této cenové kategorii pro smartphone hodně, což je jeden z důvodů, proč je oblíbený v kanceláři AndroidPIT. Poskytuje vynikající hodnotu za peníze, ale i když to ještě nevíte, existují způsoby, jak ještě více využít potenciál tohoto zařízení. Zde shrnujeme nejlepší triky pro Honor 7.

1. Prodlužte životnost baterie

Díky své 3 100 mAh baterii je Honor 7 již dobře vybaven, ale bez ohledu na to, jak dobrá je baterie, není možné ji vyjmout, proto ji doporučujeme vzít s sebou, abyste ušetřili procento baterie a udrželi svůj telefon naživu, když to nejvíce potřebujete. Podívejte se na tento seznam univerzálních tipů pro úsporu baterie.

čest 7 produktových výstřelů 7

Back of Honor 7. / © ANDROIDPIT

2. Povolte inteligentní režim úspory energie

Stejně jako Huawei P8 je možné prodloužit výdrž baterie Honor 7 pomocí funkcí načtených do telefonu. Chcete-li získat přístup k nastavení správy napájení, přejděte na: Nastavení> Úspora energie. Zde najdete tři plány napájení, z nichž si můžete vybrat: Normální, Inteligentní a Ultra. I při každodenním používání se doporučuje nastavit inteligentní režim, který vám umožní vybrat si, kdy chcete využít výpočetní výkon telefonu.

Režim Ultra může být velmi užitečný v dobách zoufalství. Umožňuje pouze hovory a zprávy a umožňuje ostatním aplikacím přestat pracovat nebo přijímat data, čímž snižuje spotřebu na absolutní minimum.

cti 7 energie

Inteligentní režim se používá pro každodenní používání Honor 7. / © ANDROIDPIT

3. Určete energeticky nejnáročnější aplikace

Sekce „Chráněné aplikace“ v části „Nastavení“ v nabídce „Úspora energie“ umožňuje definovat vybíjení baterie telefonu. Vzhledem k tomu, že data i nadále přicházejí k telefonu na pozadí, mnoho aplikací nadále čerpá energii, i když je telefon nečinný. Jakmile určíte, o které aplikace se jedná, je pouze nutné je vypnout, aby se zastavila aktivita na pozadí.

4. Prozkoumejte skryté funkce snímače otisků prstů

Snímač otisků prstů na Honor 7 neslouží pouze k odemčení telefonu, ale také k ovládání mnoha dalších funkcí. Chcete-li je všechny povolit, přejděte na: Nastavení> ID otisku prstu. Zde můžete povolit ovládání dalších akcí pomocí zadního senzoru.

To může být zvláště užitečné, například když fotografujete. Jakmile to uděláte, můžete se vrátit na domovskou obrazovku přímo položením prstu na senzor. Díky tomu je také mnohem jednodušší manipulace s oznámeními.

Honor 7 otisků prstů

Senzor Honow 7 je multitasking .. / © ANDROIDPIT

5. Povolte ovládání jednou rukou

S 5,2palcovou obrazovkou není Honor 7 největším telefonem ve své třídě, ale ti, kteří mají malou ruku, mohou mít potíže s ovládáním displeje tohoto telefonu. Na tento problém existuje jednoduché řešení: Použití jednou rukou můžete povolit v nastavení „Uživatelské rozhraní jednou rukou“. Zde můžete zmenšit velikost obrazovky nebo nechat klávesnici umístit na jednu stranu obrazovky.

Vylepšete ovládání terminálu jednou rukou. / © ANDROIDPIT

6. Používejte inteligentní přepínač efektivně

Na levé straně Honor 7 je fyzické tlačítko, které funguje jako zkratka k provádění akcí a přístupu k aplikacím. Toto tlačítko se nazývá inteligentní klávesa a reaguje na tři typy stisknutí kláves: jeden zásah, dva zásahy a podržení. Tyto tři akce vytvářejí různé výsledky, které můžete upravit v příslušné nabídce nastavení.

smart key honor 7

Fyzické tlačítko, které se zobrazí nalevo od Honor 7, umožňuje mnoho různých funkcí. / © ANDROIDPIT

7. Povolte rozpoznávání hlasu

Stejně jako Huawei P8 a Mate S lze i Honor 7 ovládat hlasovými příkazy. Zkontrolovat to může být trochu přehnané: telefon umožňuje volat a odesílat zprávy pomocí hlasových příkazů, ale nemůžete otevírat aplikace ani měnit nastavení. I když to zatím stačí. Jít Nastavení> Jazyk a vstup> Hlasový vstup tuto funkci povolit.

čest zvukové prezentace 7

Zvukový vstup na Honor 7. / © ANDROIDPIT

Znáte nějaké další triky Honoru 7? Nezapomeňte to sdílet v komentářích!