Honor V30 a jeho čtyřnásobný fotoaparát viděný na novém obrázku

Pokud nás paměť nezklame, budeme o tom mluvit Honor V30. Jeden z dalších terminálů, které uvidíme od čínské společnosti Huawei pod značkou Čest. Na webu se dnes objevil nový obrázek tohoto telefonu. Jak jsme již zmínili dříve, tento terminál by měl být spuštěn 26. listopadu velmi brzy. Takže výskyt všech těchto úniků bude tvořit základ těchto informací.

Co se týče uniklého obrazu, to, co se ve skutečnosti pokoušel ukázat, bylo jeho krytí. Tento průhledný kryt nám umožňuje vidět některé funkce terminálu i zadní panel telefonu.

Díky této fotografii je Y uvnitř Honor V30 Bude mít čtyřnásobnou kameru (dříve snímky trojité kamery pohybující se po síti, dnes byly vidět všechny „horní“ moduly bez „dolní“ komory v obrazu, který nás doprovází). Na stejném obrázku můžete vidět model ve tvaru písmene V nalezený v jiných terminálech společnosti. Honor 9X. Skener otisků prstů není viditelný, takže je přirozené si myslet, že bude integrován do obrazovky.

Honor V30Honor V30

To vše vám připomínáme Honor V30 bude prvním smartphonem na světě s nejnovějším obrazovým snímačem Sony IMX686 Rozlišení 60 nebo 64 megapixelů. Sony Zveřejnil celou galerii snímků pořízených díky tomuto senzoru a první snímek pořízený fotoaparátem Honor V30 druhý den přišel s přidáním dalších podrobností o všem, co dokáže. Říká se, že model bude mít dvě verze: jednu založenou na platformě Kirin 980, která se prodává mimo Čínu, a druhou na Kirin 990 5G pro čínský domácí trh.

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.