Hra Dead by Daylight přichází na mobilní zařízení v roce 2019

Hra Dead by Daylight přichází na mobilní zařízení v roce 2019

Celý týden jsme objevovali nové mobilní hry: DOTA Underlords, Stranger Things, Train Taxi, Harry Potter: Wizards Unite… Videoherní průmysl je již plně integrován do chytrých telefonů a nyní existuje mnoho společností, které to chtějí. Připojte se k trendu, který každý den oslovuje více uživatelů. Call of Duty nebo Dr. Mario World jsou dva dobré příklady dynamiky, na kterou si musíme zvyknout v příštích několika letech a nyní Dead by Daylight.

Hra Behaviaour Games Bude mít mobilní verzi, která bude vydána v průběhu roku 2019. Přinejmenším to oznámili novým teaserem, který ukazuje některé z nejděsivějších epizod titulu, které na grafické úrovni hodně slibují. Tato hra již dobývá miliony uživatelů PC a konzolí a nyní skáče na smartphony a Stejně jako Google Play, App Store.

Bude mobilní verzí hry Dead by Daylight

Kanál The Dead by Daylight na YouTube před pár hodinami sdílel nový trailer, který ukazuje, jak bude vypadat zážitek v mobilu. jsme Hratelnost pro chytré telefony Existence hororové hry byla letos potvrzena na Google Play.

Pro ty, kteří to nevědí, je Dead by Daylight multiplayerová hororová hra Kde jeden z uživatelů může hrát roli bezohledného zabijáka ostatním Čtyři uživatelé, kteří přežili. Samozřejmě se všechno příliš komplikuje, aby přežilo, protože tma je jednou z bytostí zločince, který vždy číhá ve stínu. Aby to bylo možné, zbytek hráčů bude muset opravit všechny své elektrické generátory, aby se pokusili nezničit vraha.

Společnost se zavázala integrovat herní zážitek velmi podobný tomu, co jsme viděli na jiných platformách. Postup bude stejný, ale je jasné, že grafika není na mobilním telefonu tak úspěšná jako na konzole. Chráněno je obrovské množství přizpůsobení postav obou stran prostřednictvím odlišného vzhledu a příslušenství. Pamatujte, že jak hry postupují, musíte zlepšit své dovednosti. Pokuste se přežít až do konce nebo zabít všechny co nejrychleji. Samozřejmě, pouze vrah bude mít pohled z první osoby.

V současné době společnost nepotvrdila oficiální datum příjezdu Dead by Daylight na mobilní zařízení. Behaviaour Games však potvrzuje, že hra bude k dispozici v průběhu tohoto roku, a již se můžete zaregistrovat na webu.

Zdroj | Youtube