Hra Ubisoft podobná Phone Destroyer, Clash Royale

Pokud jste fanouškem Clash Royalea jeho způsob hraní je jedním z vašich oblíbených, možná jste si toho všimli. Google Play Existuje více her se stejnou dynamikou. Před několika týdny jsme vám nechali Top Stars, fotbalovou hru, která obnovuje svou hru. Clash Royale, ale s fotbalisty z celého světa. Nyní je čas promluvit si o další hře od Ubisoftu, jedné z nejdůležitějších společností na světě videoher, která přichází s touto dynamikou. O South Park: Phone Destroyer, hra RPG přijde velmi brzy mobilní, pohybliví.


Nakonec budou vydány pouze dvě verze Google Pixel 2


Mohlo by vás to překvapit, a to je normální, protože jsme o této verzi nic neslyšeli. Je to jedna z mála mobilních her, které jsou v ní nabízeny. E3 Los Angeles, i když ještě není staženo. Společnost oznámila, že to bude dostupný to může trvat několik měsíců nebo týdnů ročně.

Ve hře South Park: Phone Destroyer budete mít své oblíbené postavy

Ubisoft Chtěl jsem znovu vytvořit požadovanou strategii ve hře jako Clash Royale, ale s některými z nejkontroverznějších postav v historii karikatur. Budeme mít ve hře písmena nová stvoření a speciální síly, stejně jako všechny postavy. Bude aréna, kde můžete bojovat oponent v reálném čase a tak, jak jsou Clash Royale, budeme muset zvládnout lektvar schopnost házet nejlepší karty.

Momentálně nevíme žádné další podrobnosti hraale uvnitř Upoutávka můžete oficiálně vidět, že to bude hra strategie také vtipné. Budeme mít útočné karty. obranaa další, kterým jsme nemohli rozumět. S tím bychom si neměli dělat starosti, protože hra vyjde letos a až se bude hrát, můžeme začít pomalu. balíček karet.

Vypadá to jako zábavná hra, ale bude nutné zjistit, zda má schopnost připojit se tak, jak je. Clash Royale, a pokud reklama není problém, pokud jde o hraní.


Samsung Galaxy Note 7R přichází s Bixby 7. července