Hry PlayStation na iOS uvidíme v roce 2017

Odvětví videoher pro smartphony a tablety jen roste a to je máme méně času na hraní her. Naše povinnosti nás nenechávají déle než několik volných časových období, chceme si během této doby něco užít co nejrychleji, to je účelem těchto her.

Někdy malé minihry, někdy úplnější hry, stejně jako Bully: Anniversary Edition, nyní remasterovaná verze jedné z prvních her Rockstar Games, která přichází na iOS. Všichni však sdílejí stejnou funkci: Byl navržen tak, aby zabíral okamžiky svobodya pokud je to možné, vyprázdněte naše portfolio.

PlayStation je zpět na mobilní zařízení

ForwardWorks

Podle agentury Reuters zahájila společnost Sony proces formování nové dceřiné společnosti. vyrábět a spouštět nové hry pro mobilní zařízeníMezi nimi bude i iPhone a iPad. ForwardWorksTak se jmenuje tato nová společnost a již pracuje na některých nejdůležitějších funkcích PlayStation.

Některé z her představených na tiskové konferenci Sony budou na začátku roku 2017. PaRappa Rapper nebo Všichni golfBude k dispozici japonským uživatelům iOS. Později se dostanou na zbývající trhy a v tomto případě upřednostní zbytek asijského kontinentu.

Žádná velká očekávání úspěchu

Není to poprvé, co se PlayStation pokusil dosáhnout těchto platforem. Před nějakou dobou spustili platformu specializovanou na mobilní hry, která byla nucena zmizet, když společnost nesplnila její očekávání. Dále, Společnost Sony nemá identifikovány určité symbolyJe to jako Nintendo s Mariem nebo Sega se Sonicem.

Z těchto důvodů proč tento projekt inspiruje analytiky k mnoha pochybnostemkterý to považuje za pozdní tah. Osobně si myslím, že již nebudou moci znovu vstoupit na tento trh, protože chtějí jít ve stopách jiných společností, aniž by vzali v úvahu, že jsou ve zcela odlišných podmínkách. Možná by měli i nadále pracovat na poskytování cloudových herních služeb PS Now na všechny platformy a zařízení. Co si o tom myslíš? Bude Sony úspěšná?