Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (10. března 2014)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (10. března 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden začala nová sezóna F1 a náš iPad si nemohl nechat ujít svou oficiální aplikaci, aby držel krok se všemi novinkami Světového poháru. Navíc máme také výbuch Simulátor operacevelmi kompletní a zábavný chirurgický simulátor. Flightradar Pro nám umožnilo být na chvíli „řídícími letového provozu“ a Plex Na našich iDevices jsme mohli plně využít celou naši videotéku.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 10. března

Oficiální aplikace F1

Mistrovství světa Formule 1 začalo tento víkend a pokud chcete sledovat vše, co se v závodech děje z iPadu nebo iPhonu, je oficiální aplikace tou nejlepší volbou, kterou v App Storu najdeme. Stahování a používání je zdarma, ale pokud chcete rozšířit jeho možnosti, budete si muset předplatné zaplatit.

Simulátor operace

Už jste někdy snili o tom, že budete chirurgem? Pokud se vám nepodařilo splnit si sen, máte nyní novou příležitost. S Surgeon Simulator můžete provádět všechny druhy operací na pacientovi Bobovi, který potřebuje jakýkoli druh operace.

Pixel Gun 3D

Hry typu střílečky byly vždy velmi úspěšné, zejména s ohledem na hry v režimu pro více hráčů. S Pixel Gun 3D můžete „střílet“ s iPadem nebo iPadem Mini.

Bloons TD 5 HD

Postavte si vlastní věže, upgradujte a získávejte nejlepší speciální agenty, kteří budou bojovat proti invaznímu Bloonu. Zabijte všechny nepřátele a získejte vítězství.

Flightradar24 Pro

Chcete se cítit jako řídící letového provozu na světě? Můžete to udělat s Flightradar 24 Pro. Na podrobné mapě uvidíte všechny lety z celého světa v reálném čase. Díky rozšířené realitě také uvidíte, kam letí letadla, a dokonce uvidíte, co vidí pilot letadla během letu. Je to velmi atraktivní aplikace, pokud milujete letadla.

Beran oko

Máš rád sporty? Chcete vylepšit svoji techniku? S Coach’s Eye to zvládnete díky radám v mnoha sportech. Postoje, pohyby, sportovní pravidla a mnoho dalšího. Aplikace plná vysoce kvalitních fotografií a diagramů. Ideální, pokud je váš sport.

Plex

Plex je multimediální server, který si můžete nainstalovat do počítače a přistupovat k němu z jakéhokoli zařízení připojeného k místní síti. Díky aplikaci Plex pro mobilní zařízení si můžete na iPadu snadno vychutnávat všechny své filmy nebo televizní pořady. Veškerý obsah bude uspořádán a budete mít také obohacený materiál, jako jsou texty, fotografie a další.