Huawei Mate 20 lite se začne prodávat ve Španělsku

JE Huawei Mate 20 lite Dorazil do Španělska, i když ne smartphone s procesorem Kirin 980, na který většina lidí čeká.

Huawei Mate 20 liteHuawei Mate 20 lite

Společnost Huawei dělá se svými smartphony dobrou práci již několik let. Dobrým důkazem toho jsou prodeje dosažené prostřednictvím jejích terminálů. Vždy nabízejí uživateli možnost získat vždy výkonnou verzi své nejnovější verze i verzi „lite“, která je funkcemi o něco omezenější, ale za mnohem upravenější cenu.

To je přesně Huawei Mate 20 lite. Mírně zkrácená verze Huawei Mate 20.

Vlastnosti Huawei Mate 20 lite

Smartphone Huawei Matel 20 lite je k dispozici španělským spotřebitelům. Toto 6,3palcové mobilní zařízení má displej FullView FHD +, čtyři fotoaparáty a osmijádrový procesor Kirin 710, dva se 2 a 20 MP senzory, s funkcemi podporovanými umělou inteligencí (AI).

Mate 20 lite má 4 GB paměti a 64 GB úložiště, které lze pomocí karty microSD rozšířit až na 256 GB.

Fast Charge má 3 750 mAh baterii s technologií rychlého nabíjení, podporuje připojení Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Bluetooth 4.2, NFC a nabízí uživatelské rozhraní EMUI 8.2 založené na Android Oreo. . Druhé je to, co se mi na terminálech Huawei obecně líbí méně … ale pro většinu méně špatné.

Cena Huawei Mate 20 lite

JE Huawei Mate 20 lite Doporučená maloobchodní cena je 399,90 EUR. To není špatná cena za funkce, které nabízí … ale naše doporučení je počkat si na to ještě několik týdnů.

Vidět funkce různých terminálových terminálů vydaných čínskou společností Huawei … možná lepší možnost nákupu Huawei P20 Lite… Který je na prodej za výrazně nižší cenu.

Přes Huawei Consumer BG.

Zdravím z hloubky bytů.