Oukitel C12 Pro, dobrý hardware a samostatnost, špatná obrazovka a velmi dobrá cena

Oukitel C12 Pro Možná nový terminál, který nabízí moderní design a dobrý hardware, včetně zářezu mimo obrazovku. To je nízká cena (viz ostatní modely od společnosti). Řekneme vám všechny podrobnosti …

Oukitel C12 Pro.  FunkceOukitel C12 Pro. Funkce

Vlastnosti Oukitel C12 Pro

Tyto Vlastnosti Oukitel C12 Pro:

Design a zobrazení

Obrazovka Oukitel C12 Pro Vyznačuje se vynikajícím zářezem, ochranou 2.5D zakřiveného skla, elegantním a atraktivním designem s moderním designem. Poměr stran 19: 9 a skvělé Úhlopříčka 6,18 palce. Ačkoli technické vlastnosti jsou méně vzrušující Displej typu IPS LCDto je skvělé, ale jeho rozlišení dosahuje pouze 960 × 480 pixelůs čím hustota pixelů je pouze 179PPI. Taková kombinace skromného rozlišení s velkou úhlopříčkou nepomůže. Terminál má profil 9,7 mm a je dodáván v polykarbonátovém krytu. Barevné provedení je černé, zlaté a fialové.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor využívající tento nový terminál, MediaTek MT6739Čtyřjádra 1,5 GHz, která nabízejí dobrý výkon, poskytují připojení 4G LTE a jsou energeticky efektivní. Doprovodnou grafickou kartou je PowerVR IMG 8XE. Paměť Oukitel C12 Pro2 GB RAM a 16 GB ROMLze jej rozšířit na maximálně 64 GB prostřednictvím slotu MicroSD. Operačním systémem v kombinaci s tímto hardwarem je Android 8.1 Oreo, který je vynikající a mluví dobře o softwaru tohoto zařízení.

Buben

Baterie Oukitel C12 Pro štědrý Kapacita 3300mAhv kombinaci s nízkými nároky na obrazovku nám poskytuje vynikající autonomii. To znamená 20 hodin hovoru, 300 hodin v pohotovostním režimu nebo téměř 5 hodin nepřetržitého přehrávání videa. Docela dobrý!

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát Oukitel C12 Pro duo a jeho senzory jsou 8MP + 2MP. Má LED blesk a přední kamera 5MPtaké s LED bleskem pro lepší selfie.

Spojení

Již jsme zmínili, že terminál umožňuje připojení 4G LTE. Máme také WiFi 802.11 b / g / n, Bluetooth 4.1 a GPS navigaci. K dispozici jsou obvyklé konektory, jako je microUSB 2.0 s OTG a 3,5 mm konektory. Neexistuje žádný nedostatek FM rádia a má jak snímač otisků prstů, tak technologii Face ID pro odemknutí obličejem.

Oukitel C12 Pro.  CenaOukitel C12 Pro. Cena

Cena Oukitel C12 Pro

JE Cena Oukitel C12 Pro Nepřesahující 85 eur přidává tomuto novému terminálu kouzlo.

Výsledky a názory na Oukitel C12 Pro

Oukitel C12 Pro Jedná se o základní terminál s dobrými a pohodlnými funkcemi ve všech směrech, ale s rozlišením obrazovky se společnost stala méně „dospělou“. Můžeme se pochlubit dobrou autonomií, protože nemá žádné zbytečné poškození, a to částečně díky skromnému rozlišení obrazovky. Na druhou stranu máme dobrý hardware, duální fotoaparáty a systémy blokování obličeje i snímač otisků prstů.

Oficiální stránka společnosti Oukitel ve Španělsku.