Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro se konečně objeví v Evropě s Androidem 10

Společnost Huawei brzy uspořádá prezentační akci pro evropské uvedení dvou vysoce očekávaných smartphonů fanoušky Huawei. Huawei Mate 30 a den Mate 30 Pro. Jak zdroj zjistil, mohli jsme k němu získat přístup na základě jeho vlastních důvěryhodných zdrojů umístěných v Číně.

Podle tohoto zdroje Huawei Plánujte doručení Mate 30 a Mate 30 Pro V Evropě v polovině listopadu, pravděpodobně příští 15. listopadu. Úplný seznam zemí, které se tohoto uvedení dočkají, ještě není úplný, ale je známo, že zeměmi, které se tohoto uvedení dočkaly původně, jsou Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Spojené království a Švýcarsko.

Huawei Mate 30 ProHuawei Mate 30 Pro

Příbuzný Vlastnosti Huawei Mate 30 a Huawei Mate 30 Pro Řekněme, že oba smartphony budou dodávány s operačním systémem Android 10, ale bez nainstalovaných služeb a aplikací Google. To znamená, že neuvidíme jeho aplikaci. Google Play obchod, Google mapy nebo prohlížeč Chrom Jsou ihned po vybalení z krabice a „připravené k použití“, ale lze je bez problémů nastavit.

Podle toho, co bylo oznámeno v září, by se ceny neměly měnit. JE Huawei Mate 30 S 8 GB RAM a 128 GB interní flash paměti stojí 799 eur, Huawei Mate 30 Pro Bude k dispozici od 1099 EUR pro verzi s 8 GB RAM a 256 GB interní flash paměti. Varianta Huawei Mate 30 Pro 5G bude stát o 100 eur více, takže si ji můžeme koupit za zhruba 1199 eur.

Zdroj: TechGarage

Zdravím z hloubky bytů.