Huawei Mate 30 Pro a Mate 30 Pro 5G znají jeho vlastnosti a ceny

Už jsme se setkali Huawei Mate 30se stal oficiálním jen před pár dny. Nyní představujeme nejsilnější model a dokonalost v celé své kráse: Huawei Mate 30 ProLze prezentovat jako dva různé modely s příjmením a bez něj “5G“S odkazem na tuto pokročilou podporu.” Říkáme vám…

Vlastnosti Huawei Mate 30 Pro

Budeme vědět Funkce Huawei Mate 30 Pro:

Obrazovka a rozložení

Displej Mate 30 Pro typ OLEDs úhlopříčkou 6,53 palce. Rozlišení 3120 x 1440 pixelů, Hustota pixelů 409 PPI, technika HDR10 a barevný standard DCI-P3 jsou další funkce. Má mobilní inovativní design. Jsem nex 3 Bylo představeno před několika dny. A obrazovka pokračuje s 88stupňovou křivkou s bočními okraji, toto se nazývá „progresivní obrazovka“. Tento design není součástí standardního modelu Mate 30. K přizpůsobení oblastí je fyzická hlasitost nahrazena dotykovou oblastí, která umožňuje upravit hlasitost gesty. Telefon má profil 8,8 mm a je dodáván v černé, kosmické fialové, vesmírně stříbrné a smaragdově zelené barvě.

Huawei Mate 30 Pro přichází s obrazovkou, která pokračuje na hraněHuawei Mate 30 Pro přichází s obrazovkou, která pokračuje na hraně

Paměť, procesor a operační systém

Terminál, silný Procesor Kirin 990NPU s pokročilou umělou inteligencí a s integrovaným 5G modemem. Je doprovázena grafickou kartou Mali G76 MC16 (16 grafických jader). Citace Paměť Mate 30 Promáme dvě verze, obě 8 GB RAM, s 128 GB nebo 256 GB ROM… sklad Zadejte UFS 3.0. K dispozici je také slot pro microSD (typ NM kompatibilní pouze s kartami Huawei). A otevřený operační systém je nový Android 10v privatizaci Huawei EMUI 10. Android zahrnutý v zařízení je však otevřený zdroj a je to funkce, kterou prozkoumáme později, a kterou nevyvinul Google.

Buben

Mobilní telefon a Kapacita 4 500 mAhje o něco větší než standardní model, ale se stejnou technologií 40W rychlé nabíjení. Je také mocný 27W bezdrátové nabíjení, dokonce zpětná reakce.

Fotoaparáty

Můžeme říci Hlavní fotoaparát Huawei Mate 30 Pro Dodává se s nejlepšími funkcemi a nejlepším výkonem. A tato značka se již stala skutečně inovativní v oddělení fotografie, počínaje modelem. P20 Pro. Terminál má jedinečný systém. čtyřkolka: JE 40 MP hlavní snímač (s clonou f1,6) + druhý snímač plus 40 MP (ultra širokoúhlý, f1,8) + 8 MP (teleobjektiv, f2,4) + 3D snímač TOF (doba letu).

Hlavní senzor je „Super spektrum RYYB“Je také velmi efektivní při nočních záběrech, protože zvyšuje jas a může fotografovat v úplných tmavých podmínkách.” Druhý snímač 40 MP je speciálně optimalizován pro režimy ultra slabého osvětlení, zpomaleného pohybu a ultra širokoúhlého časosběrného videa. Funkce „Cinema Camera“ dokáže natáčet zpomaleně při 7 680 fps s 720p … podobně jako zpomalená videa z televizních pořadů. 8MP teleobjektiv zaměřený na fotografování Zoom; Má 3x optický zoom, 5x hybridní zoom a až 30x digitální zoom. Čtvrtý snímač, 3D TOF, pořizuje fotografie a videa s bokeh efekty nebo rozmazaným pozadím.

To vše kromě funkcí AI, OIS pro stabilizaci obrazu, AIS (inteligentní stabilizace obrazu vyvinutá společností Huawei) a funkcí fázového a kontrastního automatického zaostřování. Ale alespoň jedna věc zahrnuje také natáčení videa 4K při 60 fps, také v časovém odstupu 4K s HDR + … Optika Leica. Skvělý …

Huawei Mate 30 Pro přináší dva 40MP snímače Leica quad fotoaparátyHuawei Mate 30 Pro přináší dva 40MP snímače Leica quad fotoaparáty

Spojení

Dodává se s terminálem Podpora 5G, modem integrovaný v procesoruSchopné stahovat až 2,3 Gb / s a ​​rychlosti odesílání až 1,25 Gb / s. K dosažení těchto rychlostí je nutná síť 5G. Mobilní telefon má také další moderní prvky připojení: wifi 5, Bluetooth 5.0, GPS navigace do QZSSS, port USB typu C, samozřejmě ignorování audio konektoru. Má sloty pro dvě SIM karty a senzory, jako je gyroskop, kompas, blízkost, gravitace, hala a světlo.

Cena a dostupnost Huawei Mate 30 Pro

Příbuzný Cena Huawei Mate 30 ProMobilní telefon je dodáván s „ceníkovou cenou“ 1200 EUR za nejvýkonnější verzi v paměti a k ​​dispozici je také verze jiné než 5G, která bude stát o 100 EUR méně. Terminál bude celosvětově dostupný od října.

O Huawei Mate 30 a softwaru Google

Terminál začíná v nepříznivém klimatu kvůli problémům, které má Huawei s vládou USA. Jedná se o Google Play, Mapy, YouTube, Gmail, vyhledávání Google atd. Proměňuje se v nedostatek běžných služeb Google, jako … V Číně to není problém, ve zbytku světa. K vyřešení tohoto problému vlastní společnost Huawei Galerie aplikací, a “Galerie aplikacíPoskytuje přístup k celému systému vyvinutému společností Huawei. JE Mobilní cloud Nahrazuje Fotky Google a Disk Google; on je Huawei Video (služba streamování filmů, televizních pořadů a dokumentů aktuálně dostupná pouze v Itálii a Španělsku) a internetový prohlížeč podporovány. Stále předpokládáme nedostatek Aplikace Google fanoušci budou mít aspekt Android vezme v úvahu.

Mimochodem, Huawei buduje investiční fond v hodnotě 1 miliardy USD na rozvoj svého ekosystému aplikací a „App Gallery“ se pravděpodobně nakonec velmi dobře vyvine. Společnost dosáhla dohody s vládou USA a služby Google.

Výsledky a názory na Huawei Mate 30 Pro 5G

JE Huawei Mate 30 Pro 5G jedná se o vlajkovou loď ve všech aspektech designu a hardwaru. Je pravda, že to pro společnost přichází v obtížném období, ale jedná se o nejmodernější mobilní zařízení, které bude mít nepochybně vše, co se bude dít na světových trzích.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku