Huawei Mate 30 Pro vypadá v novém vykreslení jako Samsung Galaxy Note10

Známý odborník Ben Geskin má Recenze designu Huawei Mate 30 Pro. Přes jeho věrohodnou podobnost s dalším terminálem od jihokorejského Samsungu je ten, o kterém dnes mluvíme částečně i na papíře, docela slibný. Samsung Galaxy Note10.

Toto je první obrázek tohoto nového smartphonu od čínské společnosti Huawei, který má současně přední a zadní panel.

Obrázek vychází z nejnovějších úniků nebo úniků, takže má základ. Ačkoli konečný design nemusí být úplně stejný jako to, co jsme vám ukázali.

Huawei Mate 30 ProHuawei Mate 30 Pro

V každém případě je na předním panelu „cyklická kamera“, tj. Jediná kamera, která vypadá, jako by byla převzata Samsung Galaxy Note10I když jsou okraje těla Huawei odlišné.

Je těžké zaměnit zadní panel s existujícím na jiném telefonu, pokud si někdo nepamatuje. Nokia Lumia 1020. Terminál je dodáván se senzory a křížově uspořádaným bleskem. Poněkud zajímavá kombinace.

Včera jste možná viděli vykreslení zveřejněné na webu různými médii, které ukazuje alternativní design prvků zadního panelu Mate 30 Pro, ale toto vykreslení provedl fanoušek značky. Je to znázorněno na obrázku, který nás doprovází, a to podle známých úniků dotyčného terminálu.

V každém případě budeme ještě muset počkat několik dní nebo týdnů, abychom věděli, jakým směrem se bude nové zařízení společnosti ubírat. Budeme vás informovat o jakýchkoli nových únicích, ke kterým zatím dojde.

Zdroj: Twitter Ben Geskin

Zdravím z hloubky bytů.