Huawei Mate X, nový skládací smartphone, nápad lépe implementovaný než Samsung Galaxy Fold

Právě jsme vám to řekli Huawei MateBook X Pro (2019)Pokud ale existuje jedno zařízení, které bychom měli zmínit, jedná se o nový Huawei Mate X ve svém segmentu. skládací smartphony.

Ačkoli se často říká, kdo zasáhl první ránu dvakrát, sázka společnosti Samsung měla několik důležitých bodů proti ní, i když to bylo velmi zajímavé. Prvním bude nepochybně jeho cena… a druhým a nejdůležitějším je, jak se samotné zařízení složí. Podle tvrzení společnosti Samsung se terminál sklopí přes sebe, skryje hlavní obrazovku a ponechá uživateli menší sekundární obrazovku, se kterou bude komunikovat.

v Huawei Mate X Skládací obrazovka obklopuje zařízení, takže tato druhá sekundární obrazovka není nutná … a podle našeho názoru je díky tomu mnohem lepší než Samsung Galaxy Fold.

Huawei Mate XHuawei Mate X

Vlastnosti Huawei Mate X

Když společnost Huawei Mate X včera představila svůj flexibilní displej na veletrhu MWC 2019, označila rozdíly mezi svým zařízením a Samsung Galaxy Fold.

Huawei Mate XHuawei Mate X

Možnost Huawei má několik zajímavých zbraní a nemluvíme jen o tom, jak se displej sklopí. Patří mezi nejrychlejší a nejtenčí skládací 5G telefon na světě. Další důležitou vlastností je tloušťka Huawei Mate X. Terminál má při otevírání tloušťku 5,4 mm, po složení se tloušťka zvýší na 11 mm. Skládá se bez mezer a je mnohem tenčí než Samsung Galaxy Fold.

Huawei Mate XHuawei Mate X
Huawei Mate XHuawei Mate X
Huawei Mate XHuawei Mate X
Huawei Mate XHuawei Mate X
Huawei Mate XHuawei Mate X

Po rozložení je úhlopříčka 8 palců a rozlišení dosahuje 2480 x 2200 pixelů. Po složení na polovinu má obrazovka úhlopříčku 6,6 palce a rozlišení 2480 x 1148 pixelů, zatímco ve druhé polovině máme úhlopříčku 6,39 palce a rozlišení 2480 x 892 pixelů.

Huawei Mate XHuawei Mate X
Huawei Mate XHuawei Mate X

Na rozdíl od Samsung Galaxy Fold nemá obrazovka žádné výřezy pro fotoaparát a aktuální obrazovka je po složení mnohem větší.

Huawei Mate XHuawei Mate X
Huawei Mate XHuawei Mate X

Pokud jde o fotografii, máme trojitou kameru Leica umístěnou na boku krytu s nejmenší zobrazovací plochou ve složeném stavu. Tento fotoaparát má dva normální senzory a jedno automatické ostření. Skener otisků prstů je zabudován do tlačítka napájení, které se mi vždy zdá nejchytřejší.

Jde-li o jádro zařízení, je založeno na proprietárním procesoru Kirin 980 S modemem 5G Balong 5000 slibuje rychlost stahování až 4,6 Gb / s. Pro srovnání, Samsung Galaxy Fold používá Qualcomm Snapdragon 855 SoC a modem Snapdragon X50, který nabízí rychlost až 2,3 Gbps. V tomto ohledu je význam společnosti Huawei ve světě sítí 5G pozoruhodný a Samsung téměř zdvojnásobuje rychlost modemu.

Huawei Mate XHuawei Mate X

Terminál je dodáván s dvěma 4500 mAh bateriemi, zátěž je kompatibilní s 55W. To znamená, že je možné nabít baterii na 85% během 30 minut. Telefon provozuje operační systém Android se speciální verzí prostředí EMUI společnosti (směr, kterým vždy nenávidím mobilní telefony od většiny velkých společností…).

Dostupnost a cena Huawei Mate X

JE Huawei Mate X Bude k dispozici v polovině roku 2019 s 8 GB RAM a 512 GB interní flash paměti za cenu 2,299 eur.

Huawei Mate XHuawei Mate X

Prezentace Huawei Mate X na MWC 2019

Necháme vás videem z prezentace Huawei Mate X na MWC 2019.

Zdravím z hloubky bytů.