Huawei MateBook X Pro patří mezi nejprodávanější a vydělává 1,5 milionu dolarů za 5 sekund

Nemůžete zadat 1,5 milionu dolarů za 5 sekund každý den … někdy nás to stojí víc … ale toto jsou údaje o prodeji Huawei MateBook X Pro, posledního z notebooků, které společnost Huawei uvedla na trh.

Nepochybně dobrá zpráva pro asijského obra po zprávách o obvinění ze špionáže. V Číně cena tohoto nového notebooku od společnosti začíná na 1196 USD, což je asi 1058 EUR.

Huawei MateBook X ProHuawei MateBook X Pro

Společnost Huawei představuje notebooky nové generace MateBook X Pro v únoru tohoto roku Světový mobilní kongres 2019.

V Číně se tento týden začaly prodávat nové notebooky společnosti spolu s řadou telefonů. Huawei P30. Úředníci společnosti potvrdili, že tento notebook je pro uživatele skutečným vzrušením. Pouhých 5 sekund po zahájení prodeje prodaly samotné obchody JD tyto notebooky za zhruba 1,5 milionu dolarů.

Příbuzný Funkce Huawei MateBook X Pro Můžeme říci, že nejzákladnější verze má procesor Intel Core-i5, 8 GB RAM a 512 GB disk SSD. Cena této verze v Číně se odhaduje na přibližně 1196 USD, což se změní na přibližně 1058 EUR. Nejvýkonnější verze s procesorem Intel Core-i7, 16 GB RAM a 1 TB SSD se na akciovém trhu prodává za přibližně 2093 USD, přibližně 1852 EUR. Dostupné ceny za zařízení s těmito funkcemi … Musíme říci, že byste neměli být příliš nadšení, protože cena zařízení v Evropě začíná kolem 1600 EUR.

Neradi vidíme, jak ceny v naší zemi bezdůvodně stoupají, ale už víte, jaký je trh.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.