HyperX rozšiřuje řadu SSD o nové FURY RGB a SAVAGE EXO

Společnost HyperX rozšířila svou řadu SSD o nové uvedení na trh. HyperX Fury RGB SSD a HyperX Savage Exo SSD, některé pevné disky typu SSD zaměřené na hráče. I když jsou skvělou alternativou pro každého, kdo chce pevný disk s dobrou rychlostí.

Jako hlavní funkce tohoto SSD najdeme superrychlosti a speciální osvětlení …

HyperX Fury RGBHyperX Fury RGB

Funkce HyperX Fury RGB SSD

Pokud jsou SSD disky upgradem, který je třeba vzít v úvahu při výměně tradičních pevných disků, mohou být tyto nové disky HyperX SSD právě tím, co potřebujete. udržujte svůj počítač aktualizovaný pro nejlepší výkon.

Společnost HyperX oznámila uvedení dvou disků SSD, jednoho interního a jednoho interního. HyperX Fury RGB SSD a další notebook HyperX Savage Exo SSD.

Oba disky budou využívat technologii 3D NAND, díky čemuž jsou ve srovnání s tradičními pevnými disky efektivní a odolné. Jak jsme viděli u jiných SSD, jako je WD Blue, jde také o vývojovou technologii, která neustále klesá v ceně.

Nový HyperX Fury RGB SSD Dosahuje rychlostí čtení / zápisu 550 MB / s, respektive 480 MB / s. RGB osvětlení není kompatibilní pouze se základními deskami kompatibilními s RGB, můžete také synchronizovat ostatní systémy RGB a synchronizovat zařízení s osvětlením počítače.

Tyto disky SSD jsou k dispozici v různých kapacitách a jejich ceny začínají na 74,99 USD na Amazonu, kolem 64 EUR. Tyto typy disků SSD jsou určeny pro hráče, kteří chtějí nejen rychle načítat hry, ale také vybavit svůj počítač více přizpůsobením a skvělými světly.

Naše doporučení je vybrat si po upgradu počítače svazky alespoň 480 GB.

HyperX Fury SSD (SHFR200 / 480G) RGB

HyperX Fury SSD (SHFR200 / 480G) RGB

  • Dramatické, plynulé osvětlení RGB s dynamickými efekty
  • Lze je propojit za účelem synchronizace s různými zařízeními RGB
  • 3D NAND poskytuje lepší spolehlivost a efektivitu
  • Agresivní styl zdůrazňující vzhled

Funkce HyperX Savage EXO

HyperX Savage EXOHyperX Savage EXO

JE HyperX Savage Exo Je to velmi podobné zařízení jako předchozí, ale největší rozdíl je v tom, že stojíme před přenosným zařízením, ale spíše si klade za cíl využít všechny jeho funkce všude… nebo jej použít k získání dalšího úložného prostoru například na notebookech / konzolách / mobilních telefonech….

Například můžete použít připojení USB 3.1 k instalaci her na Xbox One X nebo k přenášení v batohu a hraní her na notebooku.

Tato jednotka SSD je navržena tak, aby byla lehká, váží pouze 56 gramů a nabízí rychlost čtení a zápisu 500 MB / s a ​​400 MB / s.

Savage Exo přichází ve dvou kapacitách, 480 GB a 960 GB, a začíná na 219 USD prostřednictvím webu HyperX. Na Amazonu lze 480GB verzi zakoupit za 188,99 EUR.

Oba disky mají tříletou záruku, která je o něco nižší než záruky, které jsme viděli u jiných SSD. Například on Samsung 860 EVO záruka na pět let…

Přes: HyperX

Zdravím z hloubky bytů.