Indexování v PowerPointu

Pokud je Office považován za jeden z nejlepších kancelářských balíků na trhu nebo za jeden z nejpopulárnějších kancelářských balíků od doby, kdy byl nainstalován na Windows, můžeme to také říci. PowerPoint je nejoblíbenější službou, pokud jde o prezentace.

V tomto smyslu, Víme, že na internetu je k dispozici mnoho výukových programů pro PowerPoint., i když ne všechny jsou velmi dobře vysvětleny, a právě tehdy vznikají pochybnosti uživatelů.

Proto v následujících řádcích Pokusíme se vám poskytnout řadu řešení pro přidávání adresářů do aplikace PowerPoint.je jedním z nejčastějších požadavků nebo dotazů, které uživatelé zadávají.

Samozřejmě, první věc, kterou musíte vědět, je; PowerPoint, Na rozdíl od jeho bratra Word nemáme speciálně vyvinuté nástroje pro indexovánítakže vše bude záviset na nás.

Ať tak či onak, nebojte se, protože máme možnost vytvořit obsah ze série čísel Na to se chceme zaměřit, aby vaše prezentace nepostrádala organizaci.

V tomto zvláštním případě a pro vaši pozornost Měli byste vědět, že použijeme mostyprotože věříme, že nedostatek indexů ve Wordu je nejlepší cesta z této složitosti.

Jak vytvořit index v Power Pointu 2013 nebo 2016?

První věc, na kterou je třeba v takových případech pamatovat, je, že adresáře v aplikaci PowerPoint lze vytvořit dvěma způsoby.a samozřejmě vám chceme ukázat každého, protože každý uživatel může mít oblíbeného.

Automaticky

Mezi těmito dvěma metodami, o kterých diskutujeme, nepochybujeme náš návrh je automatickýprotože díky němu v takových situacích ušetříte spoustu času. V tomto případě je třeba postupovat takto:

 • Přejděte do zobrazení osnovy a zkopírujte názvy snímků
 • Poté přejděte na panel miniatur, vyberte Sbalit a poté Sbalit vše.
 • Kliknutím a tažením vyberte všechny tituly v prezentaci, které chcete přidat
 • Stiskněte Kopírovat nebo Ctrl + C
 • Změňte textové pole snímku na Obsah a z nabídky Start vyberte Vložit. Otevře se okno a přejde na Vložit jinak
 • Poté uvidíte pole, kde můžete vybrat RTF nebo prostý text. Klikněte na OK. Můžete také změnit styl rámečku. V tomto okamžiku můžete vytvořit hypertextové odkazy na obsah. Než to uděláte, nezapomeňte zaškrtnout všechny nadpisy a objednat položky v obsahu.
 • Poté přejděte do nabídky Přidat a vyberte možnost Odkazy. Zobrazí se nové funkce a měli byste vybrat hypertextový odkaz Přidat. Poté vyberte kartu umístění v tomto dokumentu
 • Dále vyberte snímek, který odpovídá názvu podle vašeho výběru, a kliknutím na OK přidejte hypertextový odkaz na snímek obsahu.
 • Tyto kroky opakujte pro každý nadpis, aby byl váš index hypertextově propojen.

Ručně

V druhém případě, jak jsme zmínili na začátku, Máme také možnost vytvořit tyto adresáře ručně v aplikaci PowerPointMusíte tedy postupovat podle těchto kroků, které vás naučíme:

 • Nejprve vytvoří seznam obsahu s odrážkami, který bude na snímku fungovat jako index.
 • Poté vyberte první možnost odrážky a kliknutím pravým tlačítkem přejděte na Bridge.
 • Otevře se okno s panelem nalevo. Najděte a vyberte část v tomto dokumentu, snímek, který jste již vytvořili. Kliknutím na potenciálního zákazníka musíte vybrat ty, které chcete otevřít.
 • Jakmile dokončíte předchozí krok, klikněte na odrážku a uvidíte, že nás vede na snímek, který jsme nakonfigurovali.