Indie dává Číně svůj vlastní lék, aby vyzkoušela 59 čínských aplikací a odstranila je z App Store

Čínská vláda se v posledních letech řídí zásadami společnosti Apple, uchovávány v zásuvce, aby splňovaly všechny požadavky tato vláda je bezesporu. Jak řekl Groucho Marx: „Toto jsou mé zásady, pokud se vám nelíbí, mám další.“

Většina aplikací / služeb, které nejsou k dispozici v Číně (Google, Facebook, Twitter…) Kvůli zákazu čínské vlády. Trump byl dosud jedinou osobou, která se chtěla postavit proti vládě země. A já říkám, protože Indie nutí Čínu ochutnat stejný lék.

Čínské aplikace byly odstraněny z App Store v Indii

Nařízení indické vlády odebrat z Apple App Store a Google 59 App a také přestat pracovat, aby je občané země nadále nevyužívali.

Jednou z nejpoužívanějších odstraněných aplikací v Indii je TikTok., s více než 200 miliony uživatelů v zemi a více než 1 000 uživateli po celém světě. UC Browser, Xiaomi Mi Video Call, Weibo… některé z nejpopulárnějších aplikací v Číně jsou v Indii zakázány.

Váš vlastní lék

Indie zakázala tyto praktiky vidět škodlivé jak pro zemi, tak pro běžnou populaci protože riskují svrchovanost a bezpečnost země. Směšná výmluva, kterou Čína často požaduje, aby požádala o odstranění aplikací nebo služeb z obchodu Apple App Store, je víceméně stejná.

Toto je první krok, který Indie učinila. Může být druhý zakázat prodej čínských terminálů v zemi argumentovat ze stejných důvodů (jako to udělal Trump s Huawei ve Spojených státech). To bude velká rána pro Xiaomi, Oppo a OnePlus, tři asijské společnosti, které dominují na trhu vedle Samsungu.