contador de visitas gratis Skip to content

InnJoo Time2, nový tablet Innjoo přichází s vyšším rozlišením obrazovky

Společnost InnJooco jsme dříve zmínili pro vaše chytré hodinky Sportwatch Innjoo S uvedením nového člena obnovila svoji řadu tabletů. S příchodem nového InnJoo Time2 Snaží se oslovit mladé publikum, ale chtějí, aby jejich zařízení byla kvalitní. K dosažení tohoto cíle přichází tento nový tablet od společnosti ve standardní velikosti a za velmi konkurenceschopnou cenu.

Podívejme se, co nám toto může nabídnout Time2 by Innjoo.

Funkce tabletu InnJoo Time2

Pak vám odejmeme seznam Hlavní vlastnosti tabletu InnJoo Time2:

  • obrazovka: IPS s velikostí 10,1 ″ a rozlišením 800 × 1280 pixelů
  • Úložiště dat: 1G
  • RUM: 16G rozšiřitelný na 64GB přes MicroSD
  • Fotoaparáty: 2 MP + 5 MP
  • SIM: SIM karta
  • Procesor: MT321B / D MTK QUAD-CORE Cortex A7 na 1,3 GHz
  • GPU: Mali 400 MP2
  • Buben: 4000 mAh
  • OS: Android 7.0
  • Spojení: Bluetooth 4.0

Funkce tabletu InnJoo Time2

Jak jsme se zmínili na začátku, Innjoo se rozhodl obnovit svou řadu tabletů novými tablety. InnJoo Time2zvyšuje rozlišení tabletů značky při zachování její ceny. Důležitá věc, pokud chtějí získat mezeru na trhu tak složitém jako tablety, kde existuje spousta čínských tabletů, které fungují dobře za velmi nízké ceny.

Innjoo tentokrát překonává 7 palců od předchozích modelů. Innjoo Time2 přichází s 10,1 ”obrazovkou s panelem IPS a nabízí rozlišení 800 × 1280 pixelů.

Napájení

Srdcem nebo motorem tohoto tabletu je čtyřjádrový procesor Quadcore Cortex A7 s taktovací frekvencí 1,3 GHz a doprovázený grafickým procesorem Mali T400 MP2 nebo GPU. Nabízí také 1 GB RAM a 16 GB ROM rozšiřitelnou až na 64 GB prostřednictvím SD karty. V tomto smyslu je to možná trochu nedostatečné … Pokud budeme mít příležitost to vyzkoušet, řekneme vám, jak se chová, když nosíme různé aplikace.

obrazovka

Jak jsme již zmínili, má panel s technologií IPS, který vám umožní vychutnat si ten nejlepší obsah díky jeho rozlišení 1280 X 800. Vysoké rozlišení s nejlepší kvalitou obrazu.

Spojení

Tablet nabízí možnosti připojení, které obvykle vidíme u všech těchto typů zařízení. Zahrnuje integrovanou WiFi a Bluetooth 4.0 nové generace.

Fotoaparát

Pokud jde o fotografii, nevyniká … ale tablety nikdy nevynikly. Má 5MP zadní kameru nebo 2,0MP přední kameru. To nám umožní používat jej pro videokonference nebo rozhovory s přáteli nebo rodinou.

Buben

InnJoo Time2 má baterii s kapacitou 4000 mAh, která nabízí přibližně 15 hodin přehrávání a 300 hodin pohotovostního režimu.

Dostupnost a cena tabletu InnJoo Time2

Předchozí modely společnosti stojí od 80 do 125 eur. A ukazuje to, že nechtějí příliš zvyšovat cenu Cena InnJoo Time2 se bude pohybovat kolem 100 euračkoli to v současné době není oficiálním ukazatelem.

Zdroj: Innjoo

Zdravím z hloubky bytů.