Instagram mění pozici tlačítka Směr

Instagram je v období změn a možná zjistíte, že chcete začít rok 2019 stylově. Poslední věc pozorovaná v praxi je tato: Tlačítko Pokyny bylo přemístěno.

Před několika dny jsme si řekli, jak to bude vypadat Instagram Stručně řečeno, připomínáme to i v našem týdenním shrnutí. Bezpochyby se jedná o Radikální změna, navíc jen před několika hodinami hlasové zprávy Udělali jsme to na Instagram Directs.

Není pochyb, že mají rušné dny módní sociální síťa tím to nekončí, protože dnes nás to překvapilo Přemístění tlačítka s pokyny.

Dejte si pozor na podvod s tlačítkem iPhone SOS, které odesílá vaši polohu na policejní stanici

Umístění tlačítka Instagram Directs se změnilo

Instagram, spodní části obrazovky tlačítko pro přístup k přímým zprávám vaší aplikace.

To je skutečné, Uživatelská zkušenost. Obrazovky mobilních telefonů rostou, ale zvyky se nemění a nadále dáváme přednost odklonu od obou rukou k ovládání smartphonu používejte pouze palec. Posunutím tlačítek dolů tak pomáhají uživateli snadno spravovat aplikaci, i když je použit pouze jeden prst.

Twitter začal jako první se změnami a odstranil téměř všechna svá domovská tlačítka. Nyní Instagram riskoval a rozhodl se přesunout tlačítka domů dolů jako DiretcsAle jak jsme řekli, nejsou to jediné změny, které přicházejí Instagram.

Černé tlačítko zamrzající váš telefon, virový řetězec, který koluje na WhatsApp

Další tlačítka, která mírně mění svou polohu, jsou známá srdce přímé zprávy. Abychom mohli nyní odesílat, musíme kliknout na kulatou černou ikonu se symbolem + (po jejím stisknutí to vypadá jako na obrázku níže).

K dispozici jsou všechna dříve viditelná tlačítka, jako jsou gify, galerie a rychlé odpovědi, které jste vytvořili Instagram.

Teď už víš proč změna polohy tlačítek a kde Tlačítko Přesměrování InstagramuJediné, co musíte udělat, je aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi a začít si užívat nový design.

Jak otevřít nový Macbook Pro bez speciálního tlačítka

Používáte příliš mnoho přesměrování Instagramu? Co si myslíte o změně polohy tlačítek? Líbí se vám, že hlasy lze posílat Directs?