Jak flashovat ROM pomocí Flashify rychle a snadno

Bezpochyby, pokud vůbec zakořeněné v mobilním telefonu pravděpodobně čtete Flash ROM. To znamená, že můžete svůj mobilní telefon nahrát pomocí souboru .img nebo .zip nebo v jiném formátu; tento Blikatcož umožňuje nahrání více souborů do mobilního zařízení. Soukromá záchrana. Tentokrát vás to naučíme Flash ROM s Flashifyje velmi silný nástroj, který se postupně stává velmi populárním.

Pokud jste předtím vyleštili svůj mobilní telefon Android pak byste měli být obeznámeni s ovladači ADB a použít nějaké vlastní zotavení. Fastboot. Všechny tyto metody jsou dobře známé a umožňují vám přizpůsobit tyto mobilní telefony. Další velmi běžná metoda je Nainstalujte si vlastní obrázky ROM pomocí režimu obnoveníale zde vám ukážeme velmi jednoduchou alternativu.

Čím je Flashify na všech ostatních nástrojích tak výjimečný?

Je zřejmé, že můžeme najít řadu aplikací, které to umožňují flash androidale Flashify je nejlepší ze všech za povolení nainstalovat vlastní obnovy, ROM, mody, jádra, .zip a .img soubory.

Kromě toho všeho má aplikace velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, takže má vše potřebné k tomu, aby uživateli poskytla root přístup. Kromě flaseharing boot.img a recovery.img souborů, Flashify vám také umožňuje zálohovat a obnovovat.

Další skvělá funkce Flashify je toto Umožňuje úplné vymazání Caché a Dalvik CachéKromě obnovení továrního nastavení flashujte více souborů najednou, vytvořte frontu pro sledování blikajících souborů, zapněte mobilní telefon Režim zotavení a více. Stručně řečeno, tento nástroj umožňuje rychle a bezpečně provádět mnoho operací s mobilním telefonem.

Flashify funkce

1. – Obnova umožňuje blikat soubory .zip, mazat mezipaměť, mezipaměť Dalvik a data pomocí Philz nebo TWRP.

2.- Umožňuje vám flashovat spouštění mobilních souborů a soubory .img bez přístupu do režimu obnovení vašeho mobilního telefonu.

3. – V případě potřeby automaticky použijte Loki Patch.

4.- Můžete si stáhnout a flashovat Philz, CWM, TWRP, Franco Kernel, mezery, Nexus Recovery a Nexus Kernel.

5.- Může vytvářet záložní kopie a obnovit je pomocí SD karty.

6.- Automaticky se synchronizuje s cloudem a vytváří záložní kopie mezi počítači a mobilními zařízeními.

7.- Umožňuje blikat několik souborů současně a vytvořit frontu souborů pro flash.

Jak flashovat ROM pomocí Flashify

Tento nástroj se stává velmi užitečným zejména pro uživatele, kteří hledají alternativy k vlastním obnovením nebo kteří nemají oprávnění root na svém mobilním telefonu. Existuje několik nástrojů, které vám umožňují rootovat mobilní telefon jedním kliknutím rychleale v tomto případě Flashify bude naší volbou. Pro Flash ROM s Flashify musíte postupovat podle následujících kroků:

1.- Pokud nevíte, jak na to, musí být váš mobilní telefon rootovaný Zde je návod, jak rychle blikat.

2.- Měli byste to udělat hned Stáhněte a nainstalujte Flashify z tohoto odkazu.

3. – Když jej nainstalujete, spusťte aplikaci.

4.- Měli byste to udělat hned Udělte oprávnění root aplikace a přejděte na hlavní obrazovku Flashify.

5.- Tlačítka budou odemčena, aby Najděte soubor .img nebo .zip, který chcete flashovat.

6. – nabídka backup vám umožní přístup k Backup Nandroid a všechny dostupné možnosti. V pravém horním rohu vidíte tlačítko, které vám umožní spustit mobilní telefon tak, jak chcete. nebo jen přístup k nastavení.

7. – Do Řádek můžete vytvořit stisknutím tlačítka + v horní části obrazovky mrkat více souborů .zip nebo .img.

8.- Všechno ostatní je snadné, musíte postupovat podle návodu k aplikaci.

To je vše, co potřebujete vědět Flash ROM s Flashify. Jak uvidíte, je to velmi výkonná a užitečná aplikace s několika možnostmi, která vám rozhodně usnadní práci.