Instagram přidá do fotoaparátu Stories režim zrcadlení

Instagram přidá nové zrcadlový efektmod pro kameru Příběhy to nám umožňuje pořizovat fotografie a videa, kde se obraz reprodukuje vytvořením různých vzorů v závislosti na zvoleném stylu.

Ve fotoaparátu Stories se zobrazuje možnost „Mirror“ (anglicky „Mirror“). hlavní režimSpolu s dalšími existujícími, jako je Boomerang nebo Superzoom, bude mít velkou viditelnost.

Jak najít a používat módní filtry na Instagramu

Díky počítačovému vědci Alessandro Paluzzi, který zveřejnil náhled zrcadlového efektu Stories na Twitteru, víme, že Instagram vyvíjí novou funkčnost. kód je již v aplikaci.

Nabídka zrcadlení příběhů bude vypadat takto:

Obrázek - Instagram Stories bude mít zrcadlový efekt

Podíváme-li se na tlačítko záznamu, objeví se šest režimů, takže zrcadlový efekt vytváří různé vzory. Prozatím není tato funkce na Instagramu běžně k dispozici, ale zobrazení ve vašem kódu znamená, že vývoj je velmi pokročilý.

Výsledkem je, že vaše fotografie a videa jsou jakýmsi druhem kaleidoskop, toto není jednoduché zrcadlo, ale přidává to na složitosti:

Zatímco Instagram pracoval na schůzkách pro přímé zprávy, kromě dalších vylepšení systému zasílání zpráv, Stories se stala nejoblíbenější funkcí a novinky jsou mezi uživateli sociálních sítí vždy dobře přijímány.

V každém případě je díky filtrům od externích vývojářů katalog obrovský a nativní mody Instagramu se používají stále méně, protože originalita nezávislých tvůrců má tendenci být stále přesvědčivější.

Pro teď žádné datum příjezdu pro tento nový režim zrcadlení. I když výsledek Instagram nepřesvědčí, nelze jej spustit, ale když se zdá, že efekt je již hotový, je nepravděpodobné, že by to změnil a nadále se aktivuje pouze pro širokou veřejnost.

Hlavně, Zrcadlový režim Instagram Stories vypadá zajímavě, ale vůbec ne revoluční, takže se připojí k již tak četným možnostem, které nám fotoaparát integrovaný do sociální fotografické sítě nabízí.

10 aplikací k vytváření animovaných příběhů Instagramu

Co si myslíte o zrcadlovém režimu? Myslíte si, že kamera Instagram potřebuje nové dovednosti?