Instagram přidá seznam profilů a příspěvků, které vidíme

Je normální, že všechny sociální sítě zkouší nové funkce. Ale možná Instagram Staňte se jednou z nejnovějších testovaných funkcí. Tentokrát to vypadá Přidá seznam profilů a příspěvků, které vidíme.

Na Instagramu je mnoho možností, ale zdá se, že tam nechtějí zůstat a v budoucích aktualizacích implementují několik nových funkcí.

Jak získat více filtrů pro Instagram

Budeme vědět, co vidíme

Obrázek - Instagram přidá seznam profilů a příspěvků, které vidíme

Instagram chce, abychom věděli, jaké profily jsme navštívili a to publikace jsou to, co nás zajímá. Za tímto účelem vytvoří seznam, kde můžeme vidět naše aktivity na sociální síti.

Možná existuje příspěvek, který si nepamatujete, že jste ho viděli nebo ne. S Nový seznam připravil Instagram Podle Tweeter Matt Navarra to už teď víte. Totéž se stane s profily, protože budete vědět, na které se díváte.

Tato možnost bude v nabídce Nastavení a bude mít název Příspěvek, který vidíte (Příspěvek, který vidíte), jak jej vidíte na fotografii, jak jej nyní známe.

Instagram přidá galerii AR pohledů vytvořených jinými uživateli

To jsme Mark Zuckerberg čas, který trávíme na sociální sítiStejně jako to udělal, když přidal statistiky, abychom mohli převzít odpovědnost za čas, který jsme strávili připojením k Instagramu.

Díky této nové funkcionalitě budeme mít mnohem jasnější, co navštěvujeme nebo co všechno na Instagramu. Ještě pořád nevíme, zda bude tato funkce časově omezenáto znamená, pokud vám ukáže pouze to, co jste viděli za posledních 48 hodin, nebo pokud to časem trvá déle.

Více novinek

Kromě tohoto seznamu, který jsme komentovali, Instagram připravuje další podobné funkce, jsou to:

  1. Seznam příspěvků, které se vám líbí : Abyste mohli ovládat to, na co jste klikli v „srdci“, můžete to odstranit, například když již nesouhlasíte se svým „lajkem“.
  2. Uvidíte své komentáře : pokud chcete kdykoli něco objasnit nebo vědět, zda jste to již napsali.
  3. Budete také znát všechny příspěvky, které jste zveřejnili: abyste znovu neposílali to samé a měli tak tyto informace z první ruky.

Jak sám vidíš, Instagram připravuje mnoho inovací individuálně Seznam profilů a příspěvků, které vidímekteré se vám líbí, komentujete nebo zveřejňujete. Stále nevíme, kdy tyto nové funkce dorazí, ale můžete si být jisti, že vás zde budeme informovat o všem.

Instagram vám umožňuje sdílet příspěvky a příběhy současně se svými nejlepšími přáteli.