Zvyšte rychlost internetu Psiphon

Samozřejmě nemáte jinou možnost, než ji občas použít Psifon, z jakéhokoli důvodu a operačního systému, který používáte. K dispozici je internet zdarma S touto aplikací je to zcela možné, problém je v tom, že existují tisíce uživatelů, kteří dělají totéž, jako byste chtěli mít bezplatná mobilní data, takže je normální, že rychlost během špiček výrazně klesá. bezplatné připojení VPN Psiphon nemá žádný filtr a jeho rychlost, jak jsem již řekl, závisí na počtu uživatelů, kteří jej používají.

Také se nebojte, protože zrychlete aplikaci, aby internet běžel mnohem rychleji. vlastně není příliš komplikovaný a můžete mít i nadále internet zdarma v zásadě s rozumnou rychlostí, jak má být. Nemusíte mít žádné pokročilé znalosti ani nic podobného, ​​tyto změny může provádět jakýkoli uživatel, který později okomentujeme.

Rychlost Psiphon

Jednou z metod je pokusit se zavřít všechny aplikace, které spotřebovávají připojení, mělo by se to zvážit. většina sociálních sítí údaje neustále kontroluje a aktualizujeZ tohoto důvodu spotřebovávají spoustu připojení a mobilní baterie, vypínají je a nechávají pouze ty, které budete používat.

Další metodou je použití Psiphon Pro. Herní obchod Je to zdarma, musíte jej udržovat vždy aktuální, aby fungoval úplně hladce a hladce.

Mnoho uživatelů také uvedlo, že povolení datového roamingu je důležité, abychom se mohli tímto způsobem připojit k více serverům, ano Pamatujte, že pokud máte úvěr, může vás to rychle sníst. takže je musíte používat velmi opatrně a ve zkratce byste neměli mít žádný kredit, abyste byli optimální.

Jak uvidíte, urychlení Psiphonu není tak složité, ale musíme si uvědomit, že nemůžeme žádat o zázraky, protože to je bezplatná věc. stabilní připojení, slušné a především rychle vždy jasné přes krabici a mít plán, i když je levný, ale mobilní datový tarif. Jinak neexistuje jiná možnost, než tuto aplikaci stále zkoušet. Koneckonců, jak jsem řekl, nejde o to, že pracuji tak špatně, protože je to zdarma, je to na mě moc.

V ostatních případech, pokud víte o jiné podobné aplikaci, chcete nám ji doporučit? Nechte to v komentářích a poté jej přidáme do příspěvku.