Instagram Shop, nová sekce k nákupu bez opuštění Instagramu

Instagramový obchod Ačkoli je to pouze v USA, je to již realita. I přesto je to dobrá zpráva, protože je jen otázkou týdnů, než dorazí do Španělska.

Jeho mezinárodní expanze je postupná a být připraven na všech trzích za pár týdnů Kde již Instagram existuje.

To znamená, že si můžeme koupit téměř cokoli, aniž bychom opustili Instagram, plus platební metoda je Facebook Pay, platební metoda, která se bude postupně rozšiřovat.

Tato novinka by neměla znít nově, pamatujte, že můžeme nakupovat na Instagramu. Proces jsme podrobně vysvětlili před několika měsíci.

Jak přidat vícebarevný text do Instagram Stories

Chcete-li vstoupit do sekce nakupování, měli bychom zavolat @ shop a podívat se na barevné šipky, které neindikují, zda si můžeme tuto položku koupit přímo z Instagramu. Platforma Facebook Pay.

v Instagram @shop Najděte nová vydání, doporučené produkty, produkty od značek a tvůrců atd. Vidíme. Abychom nepřekročili obvyklou metodu Instagramu, všechny tyto produkty, které vyhledáváme a kupujeme na Instagramu, budou mít za následek další vynikající a doporučené produkty.

Obrázek - Instagram Store: Nakupujte bez opuštění Instagramu

Komunikují z Instagramu, že vytvoří kartu do konce roku 2020. které si můžeme koupit přímo z obchodu Na Instagram se dostanete pouhým jedním kliknutím a my vstoupíme do celého dostupného katalogu.

To není pochyb povzdech pro mnoho místních podniků. Nyní je pouze nutné znát jemné články a jaké požadavky musí podnik splňovat, aby bylo možné prodávat na Instagramu.

Společnost pokračuje ve službě Facebook Pay a je si vědoma, že si nevytváří velkou důvěru, a proto vložila baterie do oblasti zabezpečení.

Facebook Pay nabízí další vrstvu zabezpečení; Použijte PIN kód nebo biometrické údaje Chráníme naše online transakce a platby (čtečka otisků prstů nebo rozpoznávání tváře).

Proto, jak jsme řekli na začátku, bychom měli počkat několik týdnů na hostování Instagram Store ve Španělsku a Nakupujte a plaťte za nákupy bez opuštění aplikace.

Jak používat kurzívu, tučné písmo, přeškrtnutí a podtržení na Instagramu