Instagram uvádí nálepku "Všechno nejlepší k narozeninám" Pro příběhy

Pokud se vyskytnou nějaké společensky významné události, jsou to narozeniny, a proto Instagram rozhodl se dát jim hodnotu, kterou si zaslouží. V tomto případě je spuštěna sociální síť “Všechno nejlepší k narozeninám”, jeden Nálepka se zaměřením na příběhy s několika překvapeními.

V řádcích, které tvoří tento článek, vysvětlíme, kde najdete tuto nálepku „Všechno nejlepší k narozeninám“ a jak ji používat a její překvapení.

Pokud jej stisknete třikrát, uloží Instagram příspěvek automaticky?

Začněme znovu a tím je získání této značky Měli bychom aktualizovat Instagram na nejnovější verzi. Je možné, že dny uběhly a značka „Happy Birthday“ se neobjeví, bude se muset Instagramu věnovat čas.

 1. Otočením na nálepku a uvědomením si, že jsme aplikaci již aktualizovali, Musíme jít do našich příběhů a vytvořit nový.
 2. Dole, Přesuneme se na možnost „Vytvořit“.
 3. Poté posuneme kolo zprava doleva Dokud neuvidíte štítek „Všechno nejlepší k narozeninám“ (symbol srdce).

Obrázek - Instagram & quot; Všechno nejlepší k narozeninám & quot; Pro příběhy

 1. Jakmile nálepku najdete, klikněte na ni a oni se nás zeptají Zadejte uživatelské jméno svého přítele, jehož narozeniny jsou dnes.
 2. Automaticky všechny příběhy viditelnénebo drtivá většina z nich, kde označíme tohoto uživatele.

Obrázek - Instagram & quot; Všechno nejlepší k narozeninám & quot; Pro příběhy

 1. Ano Klikněte na ikonu „+“, otevře se karta se všemi příběhy a my si můžeme vybrat, kterou z nich chceme znovu sdílet, abychom oslavili narozeniny.

Obrázek - Instagram & quot; Všechno nejlepší k narozeninám & quot; Pro příběhy

 1. Musíme to udělat tady Vyberte více příběhů až do 10nebo stačí vybrat 1.
 2. Po výběru všeho stáhneme kartuPřidáme vše, co chceme, jako jsou písmena, GIF, ikony, hashtagy, změna barvy pozadí atd. Y publikujeme normálně.
 1. Ona nebo narozeniny dostanete oznámení Uvědomte si, že vás označíme v příběhu Instagramu.

Nyní vysvětlíme, jaká další překvapení tato nálepka skrývá, a pokud se podíváme na vrchol příběhů (než je vytvoříme a zveřejníme), uvidíme některá z nich. kostky.

Obrázek - Instagram & quot; Všechno nejlepší k narozeninám & quot; Pro příběhy

Pokud na ně klikneme, značka na štítku se změní a Instagram to navrhne. děkuji, oslavíme výročí, všechno nejlepší k narozeninám nebo jen zmíním přítele a napište, co chceme.

Je to tak jednoduché a stačí 3 klepnutí a označení, dáme “Všechno nejlepší k narozeninám” (nebo jiná možnost) našemu příteli Příběhy, také jeho výrazný tvar Instagram Oslavit ten den je připomenout si příběhy, z nichž jsme oba hrdinové.

Jaké jsou limity Instagramu?