Jak nahrávat hovory na Androidu

Důvěrnost komunikace je důležitá, ale každý z nás byl občas zapojen do situace, kdy jsme si přáli zaznamenat hovor, abychom mohli nahlásit incident jako důkaz nebo jen získat důkaz o datech. Důležité. V dnešní době existují aplikace, které nám umožňují zaznamenávat konverzace, které vedeme na telefonu, tentokrát vám přinášíme nejlepší aplikace pro nahrávání hovorů.

S 80% trhu s mobilními zařízeními ve prospěch – přinejmenším – je Android zdaleka nejpoužívanějším operačním systémem na planetě. To znamená, že uživatelé chtějí ze svého používání vytěžit více, aby získali lepší zážitek každý den, a samozřejmě triky a výukové programy dostupné v tomto tématu vycházejí z velkého počtu aplikací, z nichž mnohé v něm najdeme. Obchod Google Play, nepřestávejte se šířit. V tomto konkrétním případě se chceme zaměřit na to, jaké jsou Aplikace pro záznam hovorů v systému Android, skvělý způsob, jak zaznamenat vše, co řekneme nebo slyšíme v konverzacirychle a snadno.

Zdá se, že aplikace pro nahrávání hovorů v systému Android jsou v módě a nedávno jsme dostali spoustu komentářů od mnoha našich čtenářů. ti, kteří chtějí vědět, které jsou nejlepší alternativy v tomto segmentu. V tomto smyslu, i když v Obchodě Google Play můžeme najít řadu možností, jen některé z nich stojí za to, proto jsme několik analyzovali, abychom vám v této věci udělali závěr.

Aby bylo jasno, v tomto článku Vytvořili jsme seznam 5 aplikací, které zvažujeme pro nahrávání hovorů na Androidu v roce 2019.Pokud tedy hledáte některé z nich, nepochybujeme, že v tomto případě najdete některé zajímavé informace.

Krása Androidu je obrovský počet aplikací, které v zásadě dělají s vaším mobilním zařízením to, co chcete.

Ale dnes je zásadní sledovat vše, co je hotové, je nutné zůstat organizovaný, abychom měli řádný život a sílu. Nahrávání hovorů a získání podrobného záznamu může být velmi užitečné, zvláště pokud trávíte spoustu času rozhovorem se zákazníky v práci.

Ať už je důvod jakýkoli, jen v případě, že chcete, aby aplikace zaznamenávala hovory v systému Android. Dále bych chtěl představit tři nejoblíbenější v obchodě Play, s nejlepšími výsledky a nepochybně některé z nich přijdou docela vhod.

Pamatujte, že nahrávání telefonních hovorů bez souhlasu kterékoli strany je nezákonné a nemorální. Proto se doporučuje používat záznamníky hovorů, pokud k tomu mají obě strany svolení.

Záznamník hovorů

Jedna z nejpopulárnějších aplikací pro nahrávání hovorů hodnocená uživateli s 4,3 z 5.

S touto aplikací můžete: Uložte jakékoli vyhledávání a poté vyberte, které z nich chcete uložitMůžete také zvolit, které konkrétní konverzace se mají zaznamenat a které se ignorují. Poslechem nahrávky můžete také přidávat a sdílet poznámky a dokonce synchronizovat záznamy cloudové úložné systémy Jak Disk Google a Dropbox.

Dokáže cvičit Stáhnout z obchodu Google Play zdarma, ale také profesionální verze. Kvalita registrace se liší v závislosti na modelu a značce telefonu, který používáme, proto se před zakoupením profesionální verze doporučuje vyzkoušet bezplatnou verzi.

IntCall

Tato aplikace K dispozici v App Store i když to není zadarmo. Ohodnoceno jako Jedna z nejlepších 10 aplikací ve více než 130 různých zemích. Umožňuje nahrávání národních i mezinárodních hovorů a záznamy ukládá pouze do telefonu.

Záznamy lze přehrávat na samotném telefonu, odesílat e-mailem, synchronizovat s počítačem přes iTunes a mazat. Ke každé nahrávce lze přidat název, který usnadní identifikaci.

Inteligentní automatický záznamník hovorů

Tato aplikace se trochu liší od předchozích. mírně mladší a dynamické rozhraní. To může být Stáhnout z obchodu Google Play Zdarma a kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 2.3 a vyšším. Zabírá 3,8 MB místa.

Jedná se o snadno použitelnou aplikaci s možnostmi velmi podobnými analyzovaným.

Záznamník hovorů

Tato aplikace patří mezi nejoblíbenější, pokud jde o zaznamenané telefonní hovory. Můžeme Stáhnout z obchodu Google Play volný, uvolnit.

Po instalaci aplikace Jednoduše zatřeste telefonem a začněte nahrávat telefonní hovorTímto způsobem zajistíme, že nepřijdete o žádná důležitá data. Záznam lze synchronizovat automaticky Dropbox.

Aplikace pro nahrávání hovorů

Aspekty implementace pro nahrávání hovorů

Takové aplikace mohou být velmi užitečné. Vzhledem ke své povaze však nemusí být nahrávky pořízené na některých zařízeních vysoké kvality.

V těchto případech je nejvíce doporučeno vyzkoušet různé aplikace, abyste věděli, která na našem zařízení funguje nejlépe. Tímto způsobem, kdykoli potřebujeme zaznamenat důležitou konverzaci, budeme v bezpečí, protože víme, že aplikace v našem telefonu funguje správně.

Snadné nahrávání hovorů v systému Android

Jak jsme řekli v té době, pravděpodobně budete mít někdy zájem zaznamenat hovor, který jste uskutečnili nebo přijali od jednoho ze svých kontaktů pro Android, a tak vás to naučíme. 5 dostupných alternativ, pokud jde o aplikace na toto téma. Nejlepší na tom všem je, že jsou plně funkční a navíc jsme si dali tu námahu seřadit je podle relevance a předávat informace mezi samotnými uživateli Androidu a jejich cenou.

  • Nahrávání hovorů – ACRJe na prvním místě v našem seznamu pravděpodobně nejběžnějších aplikací pro nahrávání vyhledávání v systému Android a mezi jeho silné stránky můžeme zmínit některé jeho silné stránky, jako je skutečnost, že má velmi čisté rozhraní a také je vytvořeno pomocí vizuálních parametrů materiálového designu, aniž by ho ztratilo. Zároveň můžete eliminovat hovory podle data jejich uskutečnění, záznamů s hesly atd. umožňuje vám to chránit a dělat to bez přehlížení skutečnosti, že je zdarma.
  • Záznamník hovorů (zdarma): Bezplatná verze této aplikace pro nahrávání hovorů v systému Android je dnes dalším oblíbeným uživatelem a je ideální pro ty, kteří je chtějí po nahrávání hovorů upravovat, protože má spoustu nástrojů.
  • Záznamník hovorůJakkoli je její název jednoduchý, tato třetí aplikace funguje pro nahrávání hovorů v systému Android, nejenže má velmi dobré spouštěcí funkce, ale má také další funkce, které následují po něm. I když je to zcela zdarma, jakmile to začneme využívat, můžeme také přistupovat k interním nákupům aplikace, což nám umožňuje další zlepšování zkušeností s ní.
  • Záznamník hovorůS mnoha možnostmi konfigurace, které byste se měli naučit používat, jak plyne čas, měli byste vědět, že Záznamník hovorů je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí profesionální výsledky. Především počínaje placenou verzí, která stojí 5,95 eur a přidává nekonečné množství nástrojů, jak z tohoto systému vytěžit maximum.
  • Záznamník hovorů: Ano, je pojmenován přesně stejně jako ten předchozí, ale byl vyvinut jinou společností a stojí 9,95 EUR. Proč je na aplikaci tolik peněz na ukládání hovorů? Měli byste vědět, že je to pravděpodobně nejúplnější, co v segmentu existuje. Pokud jste však trochu odvážní, můžete to díky klukům na XDA hladce otestovat, takže si v tom případě nenechte ujít šanci.

Aplikace pro záznam hovorů v systému Android 2019

Inteligentní automatický záznamník hovorů

Inteligentní automatický záznamník hovorů Je to jedna z alternativ, které bychom měli v těchto situacích zvážit. Je nepochybně nejlepším záznamníkem hovorů pro mnohé, a přestože nemá mnoho vylepšení, bez problémů splňuje cíl, pro který byl vyvinut. Je to jedno z nejkompletnějších nahrávacích zařízení pro Android, které je v současné době k dispozici.

Záznamník hovorů (zdarma)

Záznamník hovorů (zdarma) Je to druhá z aplikací v segmentu, kterou doporučujeme všem našim čtenářům. Ne nadarmo má více než milion stažení v oficiálním obchodě Google, což z něj činí jednu z nejlepších aplikací pro nahrávání hovorů současnosti.

C Mobilní záznamník hovorů

C Mobilní záznamník hovorů Jedná se o aplikaci pro nahrávání hovorů, která je poměrně jednoduchá, ale stále si můžete být zcela jisti, že splní svůj obsah. Když mluvíme o této aplikaci, musíme říci, že je ideální pro začátečníky.

Záznamník hovorů od Appliqato

Záznamník hovorů od Appliqato Jedná se o další z těchto aplikací, které obvykle považujeme za nutné, pokud jde o možnost zaznamenávat hovory z mobilního zařízení Android. Je třeba poznamenat, že ve vašem případě to mnoho lidí považuje za nejlepší záznamník hovorů v systému Android. Je to naprosto oficiální aplikace, která je součástí obchodu Google Play a vyniká nade vše pro různé režimy nahrávání, které uživatelům nabízí.

Záznamník hovorů – automatický s Tap.pm

A samozřejmě jsme nemohli přestat dělat jakýkoli druh hlasování, aniž bychom přemýšleli o tom, co by se stalo s takovou aplikací. Záznamník hovorů – automatický s Tap.pm. Pokud jde o to, musíme říci, že vyniká, protože má všechny základní funkce a je opravdu snadno použitelný. Jeden z klíčů k jeho úspěchu souvisí s malým úložným prostorem, který využívá pro enormní množství funkcí, které nabízí.

Jak vidíte, existuje mnoho aplikací, které nám umožňují bez problémů zaznamenávat všechny naše hovory v systému Android a v případě potřeby se vás zeptáme, která z výše uvedených možností se vám líbí nejvíce? S těmito aplikacemi můžete nahrávat telefonní hovory, ať už chcete dělat cokoli. Uložte volání WhatsAppBudete muset použít jiné metody.

Aplikace pro záznam hovorů v systému Android

Nahrávání hovorů ACR Je to jeden z nejpopulárnějších v obchodě Play a navíc je zdarma. Máte možnost nahrávat hovory zdarma nebo ručně. Můžete dokonce nastavit heslo pro případ, že chcete tyto záznamy chránit. Má několik dalších funkcí a za prvé je to velmi jednoduchá aplikace, zejména vzhledem k obrovskému množství možností, které má, si ji můžete zdarma stáhnout zde.

Záznamník všech hovorů Je to perfektní, protože dokáže velmi jednoduše zaznamenat všechny hovory a ty se také zaznamenají ve formátu 3GP, aby se ušetřilo co nejvíce místa. Poté je možné sdílet nahrávky kdekoli chcete; Skype, Bluetooth, e-mail, Facebook atd. Můžete dokonce nakonfigurovat aplikaci tak, aby se automaticky nahrála do cloudu. Získejte tuto aplikaci z tohoto odkazu.

Záznamník hovorů Je to jedna z nejlepších aplikací pro nahrávání hovorů, která dnes existuje, a nejlepší ze všeho je, že je k dispozici zcela zdarma v obchodě Google pomocí tohoto odkazu. Všechny mají řadu možností, jak zaznamenávání hovorů učinit jednoduchým, dynamickým a rychlým. Můžete dokonce uložit všechny protokoly hovorů a protokoly na SD kartu nebo je nahrát do cloudu, aby byly zcela bezpečné, vy se rozhodnete, jak bude aplikace fungovat, což má širokou škálu možností konfigurace, jak ji přizpůsobit. podle vašich potřeb a ne naopak.

Která z těchto aplikací se vám nejvíce líbí pro nahrávání hovorů na Androidu v roce 2019?