Instagram vám umožní nastavit minimální věk pro vstup do profilů

Instagram příprava systému k instalaci minimální věk uživatelé, kteří mohou přístup ke konkrétnímu profilu, a to nejen globálně, ale také pro návštěvníky ze všech zemí.

Tato myšlenka má smysl zejména pro profily značek a společností. Například účet Instagram akční videohry může uživatelům prohlížet jejich profily, fotografie a příběhy minimálně 16 let, zatímco hororový film může trvat až 18 let.

Instagram zatím neaktivoval minimální věk, ale již máme nějaké podrobnosti díky Twitteru Jane Manchun Wong, čínské inženýry, která analyzovala kód mnoha aplikací hledajících novinky ve vývoji:

Instagram již dlouho začal ze své sociální sítě odstraňovat lidi mladší 14 let a nyní se zdá být ochoten lépe spravovat teenagery, kteří mají účty, ale ještě nejsou nezletilí.

Jedna věc, která obzvláště znepokojuje značky, jsou ti, kteří nakonec získají příjem placením reklamy na Instagramu.

Jasný příklad, možnost stanovení jiného minimálního věku v závislosti na zemi. Na některých místech je místo většiny 21 let místo 18 let a do hry vstupuje také věkové hodnocení obsahu.

Například film může mít různá věková hodnocení ve Spojených státech, Japonsku a Evropě a některé země jako Německo nebo Austrálie bývají mnohem přísnější.

V takových případech a Profil Instagramu lze skrýt pro osoby mladší než minimální věk zadané v konfiguraci vaším správcem.

Jako sociální síť je cílem na Instagramu často získat proslulost, takže minimální věk pro prohlížení profilů bude určitě splňovat zákonné požadavky a bude zřídka používán z jiných důvodů.

Ve skutečnosti má Instagram již velmi přísná pravidla zakázaných fotografií, která vylučují nahotu, násilí a projevy nenávisti, takže nemluvíme o systému, který by moderoval obsah.

Fáze vývoje nových funkcí, nevíme, kdy bude vydánanebo to může být zahozeno, i když se chystáte získat změny před jejich provedením a nefunguje to podle očekávání.

I když tomu věříme Minimální věk se na profilech Instagramu pravděpodobně stěží použijeje užitečná funkce v určitých situacích a může zabránit budoucím diskusím na sociálních sítích.

Jak získat filtr „na které zvíře vypadáte“ na Instagramu?

Co si myslíte o tomto rozhodnutí? Myslíte si, že je nutný minimální věk, pokud si myslíme, že pravidla pro profily Instagramu jsou již příliš omezující?