Proč Netflix nefunguje na mém Smart TV. Netflix se nepřipojuje

Dnes se chytré televize staly zábavním centrem mnoha lidí. Trávit hodiny a hodiny mezi aplikacemi jako Spotify, YouTube, hrami a Netflixem na nových chytrých televizích je celkem jednoduché. Ačkoli mnoho lidí má Problémy s připojením k Netflixu ze Smart TV ¿Jak můžeme vyřešit? Uvidíme to níže.

Smart TV neotevře Netflix

Je to velmi častý problém, který někteří lidé mají, nemohou se připojit. Netflix z vaší Smart TV. K tomu musíte mít stabilní a rychlé připojení k internetu.

Jak víte, na Netflixu můžeme mimo jiné vidět nespočet filmů a televizních pořadů. Je nezbytné být připojeni k internetu, abyste si mohli užít veškerý obsah, který tato streamovací služba nabízí.

Toto je naše Musí být připojen kabel Smart TV, Wifi nebo ethernet nejen na Netflix, ale na internet pro přístup ke všem aplikacím, které chceme provozovat, jako je YouTube, Spotify, Facebook.

Nemohu používat Netflix na Smart TV

Proto v případě Váš televizor se nemůže připojit k internetupak nebude možné sledovat Netflix. První věcí, kterou musíte udělat, když si chcete užít streamovací službu, je ujistit se, že vaše připojení funguje a že je televizor připojen k internetu.

Pokud se nemůžete připojit k internetu, může to být způsobeno špatným ethernetovým kabelem nebo nesprávným zadáním hesla Wi-Fi.

Problémy s připojením k Netflixu

Pokud jsou spuštěny další aplikace, které vyžadují internet, zbývá jediná možnost Odinstalujte a znovu nainstalujte Netflix. Tímto způsobem bude vymazáno vše, co souvisí s aplikací, a můžete ji znovu nainstalovat od nuly.

V extrémních případech je to obvykle jediná zbývající alternativa, Obnovte tovární nastavení televizoru. Všechny Smart TV mají tuto možnost v konfiguračním menu. Ačkoli se přístupová cesta liší podle značky a modelu, není možné ji zde specifikovat.

Po vyzkoušení všeho výše uvedeného Netflix stále nefunguje. Poté budete muset promluvit se svým poskytovatelem internetu, aby vám pomohli problém vyřešit a nejprve ověřit, zda je váš účet Netflix stále aktivní.