Instagram vydal nálepku pro boj proti šikaně

Instagram snaží se být méně agresivní sociální sítí než její konkurenti a nyní nový štítek proti šikaně znovu zdůrazňuje podporu zranitelných lidí a vytváření dobrého soužití.

Nálepka navržená umělcem pro Instagram Leo natsumeukázat srdce s otevřenými ústya za liniemi fialové, fuchsiové a světle růžové. Staňte se součástí iniciativy “Nenenáviď” („Věř tomu, nesnášej to“) z platformy.

Nálepka Lze vložit do Instagram Storiesv rozsáhlé sbírce samolepek, kterou začala přidávat v posledních letech, jako je například dodržování charitativních darů.

Ačkoli se ve Španělsku a dalších zemích termín „šikana“ používá k označení šikany, v tomto případě se to zdá cílí na online šikanu obecně. Toto je příklad toho, jak nový podnik vypadá v Instagram Stories proti šikaně:

Nad obrázkem otevřených úst posílajících srdce se zobrazí zpráva „Klepnutím zobrazíte další informace“, která objasňuje účel Instagramu.

Text bohužel zůstává v dobré víře a Neobsahuje žádné odkazy, kde by oběti šikany mohly získat pomoc. Jako globální hashtag může být pro Instagram obtížné najít zdroje, které odpovídají jednotlivým zemím, ale nepochybně to bude užitečnější v boji proti šikaně nebo jiným typům.

Obrázek - Instagram zveřejnil nálepku pro boj proti šikaně

Navzdory skutečnosti, že Instagram eliminoval účty osob mladších 14 let, na sociální síti je jen málo dětí a dospívajících, takže praktičtější přístup k problému šikany ve škole mohl být lepší.

V každém případě je jasné, že Instagram to považuje za prioritu. udržování zdravé komunitykde dochází k urážce, obtěžování a agresi.

Kontroverze, urážky a diskvalifikace jsou na Twitteru normou a zatímco falešnými zprávami je na Facebooku málo kvalitního obsahu, Instagram vždy omezuje to, co mohou uživatelé nahrávat, „Šťastná sociální síť“ to to charakterizuje.

Značka Příběhy proti šikaně není prvním pokusem o ochranu komunity. Instagram se nedávno rozhodl zakázat estetické filtry, které způsobují, že uživatelé ztrácejí váhu, zvětšují rty nebo odstraňují vrásky, protože jim mohou způsobit špatný pocit pro vlastní tělo a podporovat plastickou chirurgii.

Obraz otevřených úst, který vysílá srdce, proto vytváří pozitivní zprávu Hashtag je chvályhodná alternativa k šikaně Instagram StoriesI když je to škoda, společnost nenabízí žádnou formu komunikace pro oběti, které nevědí, kam se obrátit.

Proč moje Instagram Stories vypadají černě?

Co si myslíte o této nové nálepce? Myslíte si, že by se spíše než online šikana mělo více zaměřit na šikanu?