Apple-TV-Safari-11

Instalace Safari na Apple TV

Apple-TV-Safari-11

Jedním z největších nedostatků nové Apple TV je nepochybně Safari. Webový prohlížeč iOS a OS X je jednou z těch aplikací, které by měly být podle názoru mnoha lidí na ploše nové Apple TV, ale zdá se, že Apple to v současné době nepovažuje za vhodné. Ve skutečnosti neobsahuje Safari, ale jakýkoli typ aplikace, která obsahuje webový prohlížeč. nebo aplikace, které umožňují otevírání webových odkazů. Ale nic nemůže odolat hackerům a Už mají Safari, aby mohli pracovat na nové Apple TV a vysvětlovat, jak na to. Níže uvádíme všechny podrobnosti.

Odstraňte nesoulad

Apple TV je připravena používat webový prohlížeč, ale Apple jej deaktivoval, a proto jej lze vidět v Xcode. První věcí, kterou musíme udělat, je odstranit tuto nekompatibilitu, kde musíme změnit několik řádků souboru „availability.h“. Tento soubor najdete v souboru „Xcode.app“, musíte na něj kliknout pravým tlačítkem a kliknout na „Zobrazit obsah balíčku“. Jdeme následující cestou:

„Obsah / Vývojář / Platformy / AppleTVOS.platform / Vývojář / SDK / AppleTVOS.sdk / usr / zahrnout“

Na této cestě otevřete soubor „availability.h“ pomocí Xcode a vyhledáme následující řádky:

#define __TVOS_UNAVAILABLE __OS_AVAILABILITY (tvos, nedostupné) #define __TVOS_PROHIBITED __OS_AVAILABILITY (tvos, nedostupné)

A nahradíme je následujícími řádky:

#define __TVOS_UNAVAILABLE_NOTQUITE __OS_AVAILABILITY (tvos, nedostupné) #define __TVOS_PROHIBITED_NOTQUITE __OS_AVAILABILITY (tvos, nedostupné)

Uložíme soubor a nyní můžeme vytvořit naši aplikaci v Xcode.

Vytváření aplikace Safari pro Apple TV

Z tohoto odkazu bychom měli použít projekt GitHub. Proces je stejný jako při použití „provenience“ Vysvětlujeme v tomto článku a ve videu níže:

Po instalaci aplikace do naší Apple TV ji můžeme použít k návštěvě našich oblíbených webových stránek.

Navigace pomocí Siri Remote

Apple-TV-Safari-10

Prohlížeč je trochu primitivní, ale umožňuje vám hladce procházet naše webové stránky. Webovou stránku můžeme procházet a procházet pomocí trackpadu ovládacího prvku. Toto jsou pokyny pro ovládání aplikace Siri Remote pomocí tohoto webového prohlížeče.

  • Stisknutím trackpadu přepínáte mezi režimem posouvání a režimem kurzoru
  • Posunutím prstu po trackpadu můžete posouvat nebo pohybovat kurzorem
  • Stisknutím tlačítka Nabídka se vrátíte zpět
  • Stisknutím Přehrát zadejte adresu, na kterou chcete přejít

Apple-TV-Safari-09

Ideální, pokud Apple přidal Safari do vaší Apple TV. pojďme pomocí Siri přejít na naše oblíbené stránky nebo diktovat stránku, na kterou chceme přejít, namísto použití klávesnice tvOS. Ale zatím je to alternativa, která může sloužit většině majitelů Apple TV.