Twitter testuje možnost hlasovat pro tweety nebo hlasovat proti nim

Dokážete si představit, že to řeknete? Uživatel Twitteru Líbil se vám váš tweet? Něco tak jednoduchého jako hodnotit tweety mohla by to být téměř bezprostřední realita. Ale stejně jako v životě má pozitivní i negativní stránku.

Tato zajímavá funkce náhodné testy To by se nemělo brát vážně, protože se to děje, protože žádný z nich nebude schopen přinést ovoce.

Lze odstranit všechny tweety z Twitteru jediným kliknutím?

Hlasujte pro tweety na Twitteru?

Skutečnost, že je možné podle @ Mattnavarra kladný nebo záporný hlas kterýkoli z tweetů, které vidíme skutečná možnost, jak bylo testováno na některých účtech, ale tato možnost nemusí nikdy přežít.

Naše hlavy jsou plné otázek, když čteme takové zprávy, a to je skutečnost, že můžete. kladný nebo záporný hlas Některé nebo všechny tweety, které vidíme každý den, nám připomínají reakce Facebooku nebo ty, které nedávno přidal Instagram.

Dalas Review odešel z Twitteru

Mohli jsme být dříve Odpovědi na Twitteruprotože můžete hlasovat pozitivní nebo negativníStále reakce na podnět, v tomto případě tweet na sociální síti modrého ptáka.

Vizuální - Twitter testuje možnost hlasovat pro tweety nebo hlasovat proti nim

Uživatelé s nejdelší dobou na této sociální síti jsou nejvíce zraněni, když vidí, že jiné sociální sítě, například Instagram, nabízejí novinky téměř každý týden. Twitter zaostává.

Mnoho změn bylo provedeno s malým tlakem. zvýšený počet znaků ve tweetech, noční režim, nepočítáme gif a obrázky, snadno vytváříme objekty atd.

To, co všichni chtějí, je, že tweety lze upravovat, ale zatím o tom můžeme jen snít. Můžeme také snít nebo přejít prsty tak, aby byla pravděpodobná hlasujte o pozitivních nebo negativních tweetech se stane realitou co nejdříve.

„Našel jsem tento mobilní telefon na ulici druhý den“, nový virový Twitter

Co si myslíte o Twitteru? Jaká je vaše oblíbená sociální síť? Myslíte si, že můžeme konečně hlasovat pro tweety?