ISIS používá neaktivní účty Twitter k propagaci terorismu

Máte neaktivní účet na Twitteru? To se vás týká. Zdá se, jako ISIS spousta výhod neaktivní účty na Twitteru udělat Podpora islámského terorismu.

O nich účty, které nebyly aktivní měsícea dokonce k nim přistupoval roky a prostřednictvím hackerů vlastněných teroristickou skupinou. Hlavním problémem je to e-mailové potvrzení není vyžadováno pro přístup k účtům.

Twitter již eliminoval stovky účtů, ale je jich mnohem více, a to je zdrojem této zprávy.

Nejprve komentují změnu jazyka a je tu jejich krádež ISIS neaktivní Twitter účty. Později v arabštině chválit Boha nebo dělat propagandu pro jiný účet za úkol šířit teroristické zprávy.

10 účtů s největším počtem sledujících na Instagramu ve Španělsku

ISIS používá Twitter k propagaci terorismu

Obrázek - Daesh používá neaktivní účty Twitter k propagaci terorismu

Není to poprvé, co jsme to viděli Teroristé DAESH používají sociální média propagovat jejich ideály. Dokonce se odvážili vyhrožovat Twitterem a Facebookem a je známo, že IS používá eBay a PayPal k teroristickým účelům.

Ale jsme zpět k použití neaktivní účty na Twitteru podle ISIS pro podpora terorismuMusíme se soustředit na e-mail.

Až do nedávné doby nebylo nutné potvrdit e-mail Spojený s Twitter účet, proto jsou účty na této straně stále v nejistotě a pokud neaktivní účtymohou být snadno zachráněni zločinci jako ISIS.

Zatčen za použití „Daesh 21“ jako názvu své Wi-Fi sítě

Aktuálně však potvrzení e-mailem pokud si vytvoříme účet v cvrlikání.

Hlásí to na sociální síti problém není jen vášPoskytovatelé jako Hotmail a Yahoo umožňují opětovné použití těchto jmen, když je pošta deaktivována.

Více než půl milionu neaktivních účtů zničilo sociální síť, a to ze stejného důvodu: podpora terorismu. Práce na Twitteru začaly v létě 2015 a pokračují o více než 3 roky později.

Teď víš Co dělá ISIS s neaktivními účty Twitter?Vše, co zbývá, je smazat nebo přesunout a aktualizovat bezpečnostní podmínky účtu.

Anonymous oznamuje den trollování anti-IS

Máte v nějaké sociální síti účty, které nejsou aktivní? Znáte případ podobný ISIS, o kterém jsme vám řekli? Co si myslíte o účtech na Twitteru, které podporují terorismus?

Prostřednictvím: TechCrunch