Jak a kdy vidět koncert Marshmello

Fortnite pro Android se stala jednou z nejexkluzivnějších her roku. Titul Epické hry Lze jej popsat jako skutečný sociální fenomén, který přitahuje hráče z celého světa a udržuje lidi na některých mobilních telefonech po velmi dlouhou dobu. Výhradní nabídky, prémiové funkce, stahovače … Fortnite pro Android se pomalu přesouvá do mobilního světa, ale stále více zařízení si může užít nejslavnější Battle Royale současnosti.

Pokud jste fanouškem této hry, mějte na paměti, že dnes bude uvnitř opravdu úžasná událost: Koncert Marshmello. Slavný DJ „jde virtuálně“, aby naplnil všechny hráče, kteří se chtějí dnes odpoledne zastavit ve hře, rytmem a zábavou. Pokyny jsou velmi jednoduché a americký umělec je připraven dát cokoli, abychom se pobavili. Proto jsme vás chtěli zmínit Jak, kdy a kde si můžete tento virtuální festival užít ze svého mobilního zařízení Android? Nenechte si ujít!


Nejzajímavější mobilní telefony, které jsme mohli vidět na Mobile World Congress 2019


Přesný čas a místo koncertu Marshmello ve Fortnite pro Android

Přesně za pár hodin 20:00 na Pyrenejském poloostrověudálost se stane “Zobrazit čas”Koncert uvnitř Fortnite, kde hlavním hrdinou bude DJ Marshmello. Z Epic Games se rozhodli vykopnout dům z okna virtuální show, ke které mají hráči přístup po absolvování řady předchozích výzev. Fortnite pro Android se dnes večer stává jednou z nejvýznamnějších perspektiv po celém světě, a to díky myšlence, že Epic Games riskovaly, ale určitě se promění v další úspěch společnosti. V některých částech světa se jedná o programy:

  • Pyrenejský poloostrov (Španělsko): 20:00
  • Kanárské ostrovy (Španělsko): 19:00
  • Mexico City (Mexiko): 13:00
  • Úřední hodiny: 14:00

Koncert se bude konat Příjemný parkzejména na fotbalovém hřišti ve městě Fortnite, kde se již připravuje scénář, kde jsou zaručena překvapení. Nebude chybět hudba od světoznámého DJ Marshmella, který se vždy prohlašoval za fanouška videohry. Světla, animace a dokonce i plážový míč, který se může mezi hráči házet, jsou některé z dříve nepokrytých podrobností o události, která slibuje skutečnou bombu.

Marshmello výzvy

Hranice

Hranice

Je třeba poznamenat, že spolupráce mezi Epic Games a Marshmello neskončila jen působivým koncertem. Fortnite pro Android také slibuje řadu výzev, které mohou uživatelé splnit, aby získali odměny. .

  • Použijte „Keep It Mello“ (Mellovimiento) v oáze kamionu, zmrzlinárně a zamrzlém jezeře.
  • Najděte plakát k události.
  • Navštivte místo konání akce.

Prvním úkolem je najít jeden z mnoha plakátů událostí, které jsou roztroušeny po mapě a oznamují tak koncert. Kromě toho jsou ve stejném parku Placentero dva, jeden u dřevěného kiosku a jeden u čerpací stanice. Od této chvíle získají uživatelé graffiti související s DJ. Za druhé, stačí jít dolů do prostoru akce a použít určený tanec. V tomto videu můžete vidět všechny kroky, které je třeba provést při dokončení úkolů.

Je důležité si uvědomit, že pokud si nechcete nechat ujít nic z koncertu v mobilu, musíte vstoupit na koncert. speciální časově omezený režim (MTL) kteří uživatelé respawn povolen. Nepochybně jediný způsob, jak poslouchat koncert v naprostém bezpečí, protože vždy se najdou uživatelé, kteří vás chtějí dokončit během několika sekund. Tímto způsobem získáte okamžitou zpětnou vazbu, abyste si show mohli i nadále užít, aniž byste museli opakovat všechny výzvy.

Schopnost Epic Games inovovat

Sezóna Fortnite 7 pokračuje ve své cestě a milionům hráčů čelí nové výzvy. Spolupráce mezi Marshmello a Epic Games je však dalším důkazem toho, že Fortnite je více než jen videohra. Způsob, jakým se tento sociální fenomén dostává k lidem, je realitou a lze je demonstrovat na takových událostech. Pamatujte si to Marshmella lze označit za jednoho z nejdůležitějších DJů současnosti Kromě skvělého nápadu pobavit své věrné uživatele tedy Epic Games zajišťuje zahrnutí nových profilů, které začnou hrát jen proto, aby viděly (virtuálně) a poslouchaly jeden z jejich idolů.


Velikost obrazovky Samsung Galaxy S10, Galaxy S10e a Galaxy S10 Plus potvrzena


Zdroj | Epické hry