Společnost Motorola se chystá znovu uvést na trh prémiový 5G smartphone

Poslední roky společnosti Motorola nelze považovat za nejlepší rok této společnosti. Během tohoto desetiletí prošel mnoha změnami rukou a začal fungovat pod záštitou společnosti Lenovo, společnosti Google. Během této doby se pokusil přežít dobytím uživatelů střední úrovně. Motorola G7 Plus.

Ačkoli byly vydány smartphony, které mohou v některých ohledech určitým způsobem svítit, nemají zařízení, které je považováno za prémiové … a zdá se, že se to brzy změní. Nedávné pověsti naznačují, že se společnost připraví na příchod nového smartphonu s prémiovými funkcemi, včetně připojení 5G.

Momentálně o tom není mnoho podrobností, ale pokusíme se vrhnout trochu světla na dnes známá data.

Společnost Motorola je pravděpodobně na pokraji další změny ve své marketingové strategii a sestavě smartphonů. Čáry Moto G Y Moto One Vystoupili před chvílí a měli čas získat mnoho uživatelů. Poslední skutečná vlajková loď společnosti, před více než dvěma lety, Moto Z3 nemyslitelné se skutečnou vlajkovou lodí.

To však neznamená, že se výrobce rozhodl opustit segment špičkových smartphonů. Francoise LaFlammeGlobal Marketing Strategy Manager společnosti Motorola uvedl, že se společnost připravuje na uvedení prémiového 5G telefonu.

Zatím neexistují téměř žádné informace o dalším zařízení, ale je to pochopitelné kromě toho, že LaFlam říká, že tento nový smartphone Motorola nebude levný.

Můžeme předpokládat, že Motorola opustí modularitu viděnou na některých svých terminálech nebo ji alespoň nahradí, protože společnost překročila svůj slib ohledně podpory modulového systému. V současné době jsme byli svědky určité modularity při vytváření herních komponent (tlačítka nebo ovládací prvky pro herní smartphony, které vidíme). Ale na rozdíl od těchto situací existuje jen velmi málo uživatelů, kteří si chtějí koupit další moduly, když se chystají změnit terminály do 1 nebo 2 let.

Zdroj: CNet

Zdravím z hloubky bytů.