Jak hrát minolovku na Androidu bez instalace aplikací

Dnes existuje mnoho způsobů, jak odstranit nudu, a je snadné zabít čas pomocí jedné z tisíců her, které jsme pomocí telefonu našli v Obchodu Play. Před několika lety to nebylo tak jednoduché a Jedním z nejoblíbenějších digitálních koníčků byl hledání minje titul s velmi jednoduchou a návykovou mechanikou, která prověří vaši inteligenci a trpělivost. Nyní můžete hrát na Androidu bez instalace aplikací. Naučíme vás, jak na to.

Možná to není vaše oblíbená hra, ale je to něco, co se může hodit na telefonech s nízkým úložným prostorem a instalace hry znamená, že musíte odinstalovat jinou aplikaci. Jelikož se jedná o hru, která nevyžaduje instalaci žádné aplikace, Lze jej spustit na libovolném telefonu s vyhledávačem Google. Můžete to udělat dokonce z prohlížeče počítače.

Ke hře Minesweeper potřebujete pouze prohlížeč s Google

Jak někteří z vás možná uhodli, vše, co musíme udělat, abychom mohli hrát minolovky bez nutnosti instalovat jakékoli aplikace, je používat náš prohlížeč, ať chceme, pokud je vyhledávač Google. Pro hraní stejně jednoduché jako hledání slova „minolovka“ v tomto prohlížeči. Prvním výsledkem, který se nám objeví, budou výsledky této hry a samozřejmě budeme muset klepnout na „hru“, abychom ji mohli hrát.

Jakmile jsme ve hře, můžeme si vybrat požadovanou úroveň obtížnosti: snadnou, normální nebo tvrdou. Čím vyšší obtížnost, tím více čtverců na desce bude, čímž se zvýší šance na nalezení miny. Nebojte se pro ty, kteří nevědí, jak hrát, protože mechanismus je jednoduchý, ale jeho zdokonalení je komplikovaná věc: na desce bude první dotyk náhodný, jako je tento, ale pak čísla zobrazená na polích budou odpovídat počtu min, se kterými je čtverec v kontaktu.

Kontakt může být v poloze shora dolů, zprava doleva i v jakékoli úhlopříčce. S ohledem na to budete muset být opatrní, abyste zjistili, kde jsou všechny doly. Pokud si myslíte, že jste nějaký našli, musíte na políčko klepnout a označit jej vlajkou. Pokud si myslíte, že v té krabici není žádný důl, ikona lopaty. Pokud uděláte chybu a vykopete minu, prohrajete a bude objeveno umístění všech dolů. Pravdou je, že je to jednoduchá hra, ale je náročná a to je její hlavní atrakcí. Nyní víte, jak hrát bez použití aplikací.