Na cestě zapomeňte na procesory Snapdragon 855 Plus, Snapdragon 865

Hardwarový průmysl se neustále vyvíjí nebo mění … ale jen málo z nás si může užít smartphone s procesorem Snapdragon 855 a mnohem méně. Snapdragon 855 Plus už víme kdy Snapdragon 865… Vyjde 11 měsíců po oznámení Snapdragonu 855.

Nová platforma SoC od Qualcomm Snapdragon 865Náhrada Snapdragon 855 Plus je obklopena spoustou pověstí, ale mnoho z těchto stejných pověstí naznačuje, že by měla být k dispozici dříve než obvykle. Nový únik, za nímž je slavný Mukul Sharma, ukazuje na stejný bod.

Snapdragon 865Snapdragon 865

Pokud se debut Snapdragon 855 uskutečnil počátkem prosince loňského roku, pak Snapdragon 865 bude vydán v listopadu. A to navzdory tomu, že Snapdragon 855 Plus byl vydán jen před 3 měsíci!

Nové smartphony založené na Snapdragon 865 SoC se tedy mohou objevit dříve než obvykle (mluvíme od března do dubna), což by mohlo snadno vysvětlit plánovaný vzhled velkého počtu levných smartphonů. Se SoC Sanpdragon 855 a 855 Plus.

Vypadá to, že Qualcomm již začal čistit úložiště pro příjezd nové platformy. Přes všechny tyto povyku je zřejmé, že sklad různých dostupných smartphonů, které se nazývají „vlajkové lodě“ a jsou vybaveny předchozí generací, je velmi velký a vydrží dlouho.

JE Qualcomm Snapdragon 865 Měl by vyjít ve dvou verzích. Uvidíme verze s integrovaným modemem 5G Snapdragon X55 i bez něj. Podle pověstí jej bude vyrábět společnost Samsung pomocí 7nm technologie EUV.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.