Jak jsme viděli u firmwaru HomePod, 4K konečně dorazí na Apple TV.

Byli jsme skutečně překvapeni množstvím úniků a téměř oficiálních potvrzení, která jsme viděli u následujících produktů Apple, a to díky kódu, který HomePod „rozbil“ Skinners. Asi před týdnem došlo k úniku designu nového modelu iPhone 8 s rozpoznáváním obličeje a nyní jsou data objevena. Níže uvedeného modelu Apple TV.

Mezi těmito vylepšeními bylo dešifrováno, že díky firmwaru přijde podpora 4K pro nová zařízení najednou a dostaneme podporu v tzv. HDR 10 a Dolby Vision. Zvěsti o 4K nejsou v set-top boxu firmy nové, ale je pravda, že by si neměli nechat ujít příležitost dát zařízení další výkon s výraznými vylepšeními v jeho další verzi.

Toto je jeden z tweetů, které jsme viděli o tom, co by mělo být další model Apple TV:

Nejde ale o toto nové rozlišení a existují jasné náznaky, že tento nový model Apple TV také přidá přehrávání. HDR a Dolby Vision:

Díky 12bitovému systému nám systém Dolby Vision nabízí až 4096 možných hodnot RGBA a 10bitový systém HDR 10 dosahuje kromě zlepšení jasových bitů, které tyto systémy nabízejí, 1024. Dolby a 1 000 pro HDR 10. V každém případě budou tato vylepšení zajímavá pro Apple TV, která se od loňského října 2015 nezlepšuje. Je také důležité si uvědomit, že: Společnost nic oficiálně neschválila Je však jasné, že 4K přichází do Apple TV letos.

Je pravda, že jsme dlouho čekali, až to přijde Podpora 4K na zařízeníMožná HomePod jistě potvrdil, že příští verze bude ta, která konečně přidá tento formát.