Jak obnovit deaktivovaný účet Facebook

Facebook Náš profil můžete kdykoli deaktivovat z různých důvodů, ale budete muset sledovat řadu plateb. obnovit deaktivovaný účet znovu získat kontrolu a mít přístup ke všem vysíláním.

Jedním z hlavních důvodů, proč Facebook zakazuje účet, je zveřejňování nevhodného, ​​ne-li jediného obsahu. Vydávání se za jinou osobu a identifikace nebo nahrávání nevhodných fotografií může také vést k vyloučení.

Dále, pomocí nesprávných jmenMít lidi pro zakázané účely (obtěžování, diskriminace atd.) Nebo se dokonce v takových akcích opakovat, je jedním z důvodů, proč se Facebook rozhodl deaktivovat váš účet, přestože se můžete pokusit jej obnovit.

Jak zobrazit žádosti o přátelství odeslané na Facebooku

Je možné, že nevíte přesně, proč byl váš účet deaktivován, od té doby se to může stát Nebudete se moci přihlásit ani používat FacebookAplikace Messenger také.

To byste měli vědět existují dvě situaceAčkoli Facebook sám deaktivuje váš účet, ať už jej ručně deaktivujete sami, jsou to různé věci, protože první je kvůli porušení některých pravidel a druhé je vaše rozhodnutí, takže vám ukážeme, co dělat s každým možnost.

Obnovte profil deaktivovaný Facebookem

Zkusit Když zamknete svůj účet na Facebooku, znovu získáte přístup, Udělej to:

  1. Přímo níže přejděte na odkaz, který jsme vám zanechali.

Web: Obnovení deaktivovaného účtu

  1. Tvarované zadejte svůj e-mail nebo telefonní čísloMěli byste napsat to samé, co používáte na Facebooku. Zadejte také své křestní jméno a příjmení, jak se objevují na sociální síti.
  2. Konečně Nahrajte fotku svého průkazu totožnosti na obou stranách k ověření vaší identity.
  1. Jakmile máte všechny tyto informace načteny, vše, co musíte udělat, je Klikněte na „odeslat“ a počkejte několik dní, než vám Facebook odpoví, co se stalo s vaším profilem na Facebooku.

Tento vzorec vás spojí s Facebookem a bude to sociální síť, která určí, co s vaším profilem. Používá se k vyžádání vysvětlení, proč byl váš účet omylem deaktivován, ale můžete jej použít, pokud vám bude přístup odebrán z jiných důvodů.

Znovu aktivujte účet deaktivovaný uživatelem

Máte možnost Ručně deaktivujte účet na Facebookutakže můžete mít dočasně „odpočinkovou“ dobu, jak dlouho chcete, ale v takovém případě ji lze obnovit bez větších potíží. Mějte však na paměti, že to není totéž jako smazání účtu.

Níže je další web, který jsme pro vás nechali. obnovit ručně deaktivovaný účet Jednoduše zadejte e-mail nebo mobilní telefon, který jste použili ve svém profilu, a Facebook jej vyhledá a znovu aktivuje.

Web: Znovu aktivujte účet Facebook

Poté byste měli postupovat podle pokynů na obrazovce a během několika sekund znovu získat přístup ke svému účtu. Facebook mimo provoz. Jak vidíte, v závislosti na situaci bude snazší nebo obtížnější získat svůj profil zpět.

Jak se automaticky dostat přímo na Facebook