Jak povolit aktivační zámek na Apple Watch

Recenze Apple Watch-01

Aktivační zámek byl obrovským pokrokem, pokud jde o zabezpečení našich mobilních zařízení. Tento systém znamená, že v případě, že svůj iPhone nebo iPad ztratíte nebo vám ho někdo ukradne, nebude jej moci snadno resetovat, protože bude potřebovat vaše uživatelské jméno a heslo pro iCloud. Pomohlo dokonce snížit krádež takových zařízení, protože nebylo snadné je prodat poté, co se lidé dozvěděli o tomto bezpečnostním systému. Apple nevysvětlitelně nepřidal tuto možnost do Apple Watch, když byl vydán, ale Protože je k dispozici watchOS 2.0, můžeme jej aktivovat a použít aktivační zámek. v naši hodinu. Vysvětlíme, jak na to.

Pouze v iOS 9 a watchOS 2

Aby bylo možné aktivovat aktivační zámek Je třeba aktualizovat naše Apple Watch na watchOS 2.0Je to snadné pomocí aplikace „Watch“ pro iOS. Avšak instalace iOS 9 na vašem iPhone je také základním požadavkem, protože jinak nebudete moci na Apple Watch aktualizovat na watchOS 2. Následující kroky tedy zahrnují aktualizaci vašeho iPhone na iOS 9 a poté aktualizaci vašich Apple Watch na watchOS 2.

Propojte svůj účet iCloud s Apple Watch

Tento krok se provádí během počáteční konfigurace při připojování hodinek k vašemu iPhone, ale pokud jste to neudělali, nikdy to neuškodilo zkontrolovat. Otevřete na iPhonu aplikaci „Sledovat“ a v části „Obecné> Apple ID“ zkontrolujte, zda je váš účet přidružen.. Pokud se zobrazí možnost „Přihlásit se“ (jako na obrázku), ještě není přidružena. Klikněte na tuto možnost a zadejte své heslo pro iCloud. Váš účet bude přidružen, když se zobrazí pouze váš účet bez dalších tlačítek na obrazovce.

Zavolej mi iPhone

Otevřete Najít můj iPhone

Aktivační zámek Apple Watch je spojen se zámkem iPhone.. Je aktivní buď v obou, nebo ne v obou. Proto musíte ověřit, že jste to povolili. Přejděte do nabídky Nastavení> iCloud> Najít můj iPhone a zkontrolujte, zda je povolena možnost „Ano“. Jinak jej aktivujte. Později se objeví oznámení, že bude také povoleno na vašich Apple Watch.