Jak prohlížet obrázky a videa na Smart TV bez Apple TV na našem iPadu s iMediaShare

Kolikrát jste si přáli vidět poslední video, které jste nahráli na iPhone ve svém obývacím pokoji? Nebo poslední fotografie, které jste pořídili během posledního setkání rodiny. Možnost prohlížet obrázky nebo videa na větší obrazovce je vždy vítána.a myslím naši domácí televizi, ne obrazovku iPadu.

Nejjednodušším řešením je mít Apple TV. Ale abych byl upřímný, toto zařízení Mimo USA to moc nedává smysl (Vzhledem k geografickému omezení některých služeb, jako je Netflix), pokud nemáte Jailbreak k rozšíření svých schopností.

Je to aplikace, která nám umožňuje prohlížet obsah našeho zařízení na naší Smart TV. iMediaShare lze v App Storu používat zdarma a aktuálně bez nákupů v aplikaci.. Ve spodní části obrazovky se samozřejmě nachází reklamní banner, který se zobrazuje pouze na našem zařízení. Je nezbytné, aby iDevice i Smart TV byly připojeny ke stejné síti. Televizor musí být také kompatibilní s DLNA nebo AllShare. Většina, ne-li téměř všechny Smart TV, jsou kompatibilní s těmito protokoly.

2 obrázky a videa z iPadu-2 bez Apple TV na Smart TV

Díky této aplikaci Můžeme sledovat videa a obrázky zaznamenané na našem zařízení na naší Smart TV. Bez nutnosti vlastnit Apple TV. Když aplikaci otevřete, uvidíme všechny možnosti, které máme:

  • Fotografie navijáku
  • Moje hudba
  • Naviják Videa
  • Moje místní síť
  • Facebook
  • Picasa
  • Filmy zdarma
  • Hudební videa zdarma

Když kliknete na možnosti, cívka v každém případě otevře filtrování obsahu, videí nebo obrázků, které jsme vybrali. Kliknutím na příslušný obrázek nebo video na obrazovce se zobrazí seznam zařízení (obvykle model televizoru) kde můžeme zveřejňovat soubory k prohlížení. Klikneme na zařízení a po sekundách zobrazíme obsah.

Pokud je to video, můžeme ovládat hlasitost zvedáním a spouštěním prstu na pravé straně obrazovky. Pokud chceme přejít na další video, přejíždíme prstem stejně jako na navijáku naší iDevice.

Jak jsem uvedl, Platí pro sledování nepříliš dlouhých videí zaznamenaných zařízením.U filmů musíte použít další možnosti a všechny obrázky, které jsme uložili. Tuto aplikaci používám asi rok a většinu času fungovala správně. Někdy aplikace zobrazí na obrazovce ikonu obrázku, která označuje, že soubor má velikost 0 kB. Je zřejmé, že to znamená, že se něco mohlo stát. Nejlepší je vypnout televizor, zavřít aplikaci a zkusit to znovu.

Tato aplikace je univerzální, takže je k dispozici pro iPad i iPhone je to zcela zdarma.

iMediaShare (AppStore Link)

iMediaShare

Flipps Media Inc.

Volný, uvolnit