Jak se vrátit ke starému designu Facebooku

Facebook pracuje měsíce na aktualizaci obrazu své sociální sítě na všech platformách, ale právě teď ne každý chce dělat změny, tak se podívejme, jak vraťte se ke starému rozvržení Facebooku ve webové verzi pro stolní počítače.

Bohužel není možné obnovit předchozí design ani v aplikacích pro Android a iOS, ani na mobilním webu. Ale ti, kteří používají Facebook na počítači (PC nebo Mac) ano, je snadné se vrátit do předchozího stavu.

Dříve jsme popsali redesign webu Facebook, který zachovává stejnou organizaci, ale představuje zásadní vylepšení na vizuální úrovni, s jasnějšími, přepracovanými ikonami a modernějším vzhledem, jako na tomto obrázku:

Zatímco Facebook nám poskytuje některé užitečné funkce tmavý režim Abychom mohli web používat při slabém osvětlení, můžeme se alespoň rozhodnout vrátit se ke starému designu co nejdéle, protože bude nakonec odstraněn.

Kroky, které je třeba dodržet, jsou:

  1. Z Facebook na počítači jdeme do levé horní oblasti, kulatá ikona se šipkou dolůzobrazí slovo „Účet“, když na něj umístíte ukazatel myši:

Vizuální - Jak se vrátit ke starému rozvržení Facebooku

  1. V zobrazené nabídce na ni klikneme „Přepnout na klasickou verzi Facebooku“ obnovit předchozí rozložení:

Vizuální - Jak se vrátit ke starému rozvržení Facebooku

  1. Pomocí těchto dvou jednoduchých kroků se můžeme vrátit ke starému Facebooku ve webové verzi pro stolní počítače, i když je to možné. návrat do nového zobrazení Pokud si to rozmyslíme
  2. Pokud chceme v určitém okamžiku použít obnovený Facebook, je-li proces podobný, šipka dolů v pravém horním rohu a poté „Přepnout na novou verzi …“:

Vizuální - Jak se vrátit ke starému rozvržení Facebooku

I když rozhodnutí je v našich rukou u některých uživatelů se možnost vrátit se ke starému designu nemusí zobrazita také se může stát, že nové rozhraní pro nás ještě není k dispozici.

Facebook téměř vždy provádí přírůstkové změny a spouští funkce pro analýzu toho, co jsou dobře přijaty, aniž by objasnil, proč jsou někteří uživatelé zahrnuti do testů, aniž by odhalili ostatní.

Není pochyb Vrátit se ke starému designu na Facebooku bude možné jen na chvíliMobilní aplikace jsou již aktualizovány a postupem času budou chtít konsolidovat rozhraní sociální sítě.

Facebook a Instagram snižují kvalitu kvůli koronaviru

Co si myslíte o designu zvoleném Facebookem? Vrátíte se ke starému, dokud zůstane přítomen?