Jak si mohu stáhnout WhatsApp pro Android 2.1 zdarma?

Co se děje Je to nejpoužívanější aplikace pro rychlé zasílání zpráv na světě, a proto si ji každý chce nainstalovat do svého mobilního zařízení, nemáte mnoho možností komunikovat svižně a především ekonomicky jako všichni ostatní. Musí být nainstalován na vašem zařízení, naštěstí je lehký a zdarma.

Jde o to v závislosti na verzi Androidu, kterou mátemůžete jej nainstalovat nebo ne. Podívejme se, Android je nejpoužívanější operační systém na světě, existuje mnoho verzí, které můžeme říci, každý rok se objeví nová.

Takže si dokážete představit, že staré verze se nedostávají jen do bodu, kdy přestanou mít kompatibilní aplikace, ale lidé se postupně aktualizují na nová zařízení s novými verzemi.

Stáhněte si WhatsApp pro Android 2.1

Věc je, že WhatsApp je zatím kompatibilní. S Androidem 2.3 nebo vyššímProto rozhodně udržuje lidi používající Android 2.3 mimo možnost používat WhatsApp.

Řešením tohoto problému je pokus o aktualizaci operačního systému. verze 2.3 nebo vyšší pro tento telefonTo provedete v části Nastavení> O zařízení> Aktualizovat software.

Další věc, kterou lze provést v případě, že máte malou představu o tom, jak rootovat telefon a instalovat vlastní ROM, je hledat nějaký specifický firmware vyvinutý některými uživateli a obvykle mají aktuální verze.

Stáhněte si WhatsApp

WhatsApp pro Android 2.1

V případě, že se nemůžete aktualizovat, můžete si stáhnout aplikaci z oficiálního webu WhatsApp, tímto způsobem si stáhnete soubor APK a nainstalujete jej přímo a nemusíte vidět oznámení z Obchodu Play, že nemáte své zařízení. kompatibilní.

Mnoho lidí uvedlo, že to bez problémů funguje, vše, co musíte udělat, je povolit neznámé zdroje, protože nenainstalujete soubor APK. Stahování z Obchodu Play, uděláte to v Nastavení> Zabezpečení.

Jakmile je soubor APK stažen, vyhledejte soubor ve složce pro stahování a spusťte jej a začněte instalovat jako každá jiná aplikace, ale můžete otestovat, zda WhatsApp Plus funguje na vašem zařízení, abyste se vyhnuli příliš velkým potížím s oficiální verzí. ale v mém případě bych to zkusil před oficiálním WhatsApp.