Jak snadno otevřít soubor SWF v systémech Windows, Mac a Linux?

Počítače se staly jedním z nejdůležitějších nástrojů, protože jsme s nimi mohli dělat různé činnosti, včetně práce, výzkumu, projektů. To je možné díky několika programům, které vám umožňují provádět tyto činnosti snadno a pohodlně.

Mezi těmito více programy jsou programy, které vám umožňují otevírat soubory ve formátu. SWFTento program je odvozen od jiného programu, Adobe Systems. Z libovolného počítače s Adobe můžete nahrát Soubory SWF žádný problém, ale pokud zde narazíte na nějaké problémy, pomůžeme vám to opravit.

SWF?

Nejprve musíme definovat Co je to SWF. Jeho název pochází z anglické zkratky. Malý webový formát„Od společnosti Macromedia a hlavně ve vývoji grafiky a vektorůvytvořen díky programu Adobe Animate. Aktuálně tyto Soubory SWF nejsou soukromé Protože existují další zdroje od společnosti Adobe, včetně těchto Nástroje MTASC a SWFBezplatné programy, pomocí kterých můžete vytvořit soubor SWF.

Jak otevírat soubory SWF na různých počítačích

Můžeme zobrazit soubory SWF zde: Počítač používající Windows nebo a Počítač MACJak jej nainstaluji pro Windows? Jednoduché, můžete nainstalovat program a otevřít jej podle tohoto malého průvodce. Soubory SWF.

První věcí, kterou byste měli udělat, je přejít na oficiální stránku Přehrávač souborů SWF.Odtud můžete získat všechny druhy informací o tom, jak používat tento soubor a programy, které potřebujete k jeho vytvoření. Tam uvidíte tuto možnost na stránce zahájit stahování, stiskněte tlačítko.

Samotný program vám jej pomůže nainstalovat, postupujte podle pokynů. Po stažení je velmi snadné jej spustit. Pokud je již v počítači nainstalovánVyhledáme a vybereme kartu souboru, pak jej zapnete a soubor SWF chcete uložit

V případě, že váš počítač má MAC

Používá se hlavně Aplikace Elmedia, což nám umožní spouštět různé soubory včetně souborů SWF mluvíme o. Ve webovém prohlížeči Mac přejděte na stránku této aplikace.

Již na stránce Elmedia vyberte ikonu stahování, po několika minutách bude instalace dokončena, Můžete jej zobrazit ve formátu DMGpoté nainstalujeme program.

Jakmile je program nainstalován a spuštěn, je Možnost Soubor a v závislosti na situaci se rozhodnete jej otevřít a začít vytvářet soubory SWF nebo je ukládat.

Konečně Otevře se vyskakovací okno, kde můžete vybrat různé soubory a vybrat požadovaný soubor.

S tímto rychlým průvodcem, budete moci otevřít z libovolného počítače a Soubor SWF.