Jak ukládáte své hry Clash Royale na Androidu?

Jedna z nejdůležitějších her na jevišti Android je-dir Clash Royale. Jsme v Pokémon Go už rok, ale zdá se, že si nikdo nepamatuje tuto hru s rozšířenou realitou, jednu z nejdůležitějších v posledních letech. Online hry jsou nyní shrnuty v Clash of Clans, Clash Royalenebo dodávky jako Pro Evolution Soccer vydané před pár dny. Dnes vám necháme návod pro: Uložte si své hry Clash Royale, rozhodně něco, na co myslíte.


V těchto případech lze vidět design OnePlus 5


Hrát si s mobilní, pohybliví Je to jedna z nejzábavnějších věcí na světě, ale možná budete chtít sdílet své výhody ve hrách s ostatními hráči z celého světa nebo jednoduše nejlepší hry. Proto vás dnes naučíme nahrávat hry. Clash Royale pro Android, jakoukoli hru nebo aplikace.

Je opravdu snadné nahrávat vaše hry Clash Royale

Dokázali jsme zaznamenávat obrazovku našeho zařízení po mnoho let Android. Je to pravda, dokud to nepřijde Kit Katmůže být něco opravdu komplikovaného, ​​protože kromě několika aplikací a některých dalších nastavení potřebujeme přístup root. Záznam obrazovky nebyl snadná věc, ale nyní nemůžeme říci totéž. Od té doby Android KitKata s jeho příchodem Lízátko, věci se hodně zlepšily.

Pokud jste jedním z uživatelů, které chcete uložte své hry v některých hrách včetně Clash RoyaleDnes odejdete s vědomím, jak na to. Je to jednoduché, protože si stačí stáhnout aplikaci. Vybrali jsme si ‘Ilos Screen Recorder ”. Jedná se o velmi jednoduchou aplikaci, kde můžete zaznamenat svou obrazovku. přístroj Velmi jednoduše.

Musíme jen nainstalovat aplikace, povolte snímek obrazovky a zahrajte si naši oblíbenou hru. Během nahrávání se zobrazí upozornění, kde můžeme po dokončení videa zastavit. Toto video bude uloženo v: mobilní, pohyblivímít možnost úpravy s někým jiným aplikace a sdílet na sociálních sítích nebo sociálních sítích Youtube.

Můžeme to udělat s jakýmkoli chytrý telefonale čím vyšší rozlišení má, tím lepší bude pro úpravy a prohlížení na platformách, jako je ta níže. Youtube.


Nejlepší balíčky s Night Witch v Clash Royale


zapisovač obrazovky ilos zapisovač obrazovky ilos