Jak upravit název a popis videa IGTV

Už jste v minulých týdnech nahráli na svůj profil IGTV video? Musíte vědět, zda se jedná o osobní nebo profesionální profil Jak upravit název a popis videa IGTVjednoduchý postup, který pro vás může být v budoucnu užitečný.

Jako předběžný krok k zahájení používání IGTV měli byste vytvořit kanálje velmi jednoduchá věc. Po dokončení tohoto kroku můžete platformu začít používat s.umístění všech požadovaných videí Po dobu až 1 hodiny.

Jednoduchá věc, která vás provede velmi malými kroky. Budete muset zadat jeden z údajů, které budou požadovány při nahrávání videa. popis a název videadvě pole, která můžete kdykoli později změnit.

Pouze z počítače

Normální Nahrajte video na IGTV Jedná se o použití mobilní aplikace platformy, v dané aplikaci však nejsou k dispozici žádné konkrétní možnosti a musíte použít počítač jako v tomto konkrétním případě.

Proč se Instagram Stories nedaří nahrát GIF?

Úprava názvu a popisu videa IGTV je jednou z možností, kterou můžete udělat zadáním. Instagram Prostřednictvím počítače, ale pokud chcete uložit koncept videa, musíte to udělat také.

V současné době existují dvě zajímavé možnosti, které lze spustit pouze z jednoho prohlížeče. Necháme tě jít kroky upravte název a popis některého z videí Pokud jste jej nahráli na IGTV, musíte udělat následující:

  1. Otevřete Instagram v počítači přes Google Chrome nebo jiný prohlížeč a přihlaste se pomocí svého profilu pomocí svého kanálu IGTV.

Obrázek - Jak upravit název a popis videa IGTV

  1. Zadejte svůj profil a jděte Sekce IGTV.

Obrázek - Jak upravit název a popis videa IGTV

  1. Nyní klikněte na video, jehož komentované parametry chcete upravit, a poté znovu klikněte. ikona tlačítka nabídkyje ikona se třemi vodorovnými tečkami v řadě.
  2. Zvolte možnost „Upravit“A teď můžete změnit název a popis daného videa.”

Pokud si všimnete upravit název a popis videa IGTV Je to docela snadná a rychlá věc, ale něco, co můžete dělat pouze z Instagramu na webu, takže při nahrávání videa z mobilního telefonu byste se měli ujistit, že jsou tyto dva parametry správné.

Co dělat, když se Instagram Stories nenahrají?