Jak vidím, kdo viděl moje videa na Instagramu

Při naší každodenní cestě sociálními sítěmi máme mnoho pochybností o tom, kdo může navštívit naše profily a příspěvky. Soukromí online je důležitým prvkem, a to je například Kdo viděl naše Instagramová videa.

Díky rychlému vyhledávání na Googlu najdeme několik „receptů“ nebo metody zjišťování, kdo stojí za reprodukcemi, které sklízíme. Někteří, ve velmi špatné víře, nás požádají o naše uživatelské jméno a heslo, abychom to zjistili. Ale pozor!

Rozbalte aplikaci pro vytváření příběhů Instagramu pomocí šablon

Neexistuje způsob, jak zjistit, kdo vidí vaše Instagramová videa. Toto je nejjasnější a nejkratší odpověď, kterou najdete na internetu. A jediný skutečný. Sociální síť Marka Zuckerberga to u videí, která nahráváte na svůj web, neumožňuje. krmit.

Jak se počítají zhlédnutí videí Instagramu?

Aby se vizualizace jako taková počítala, musí divák alespoň zůstat 5 sekund za sebou před videem. To je nezávislé na lajcích nebo komentářích zanechaných uživateli, jediná věc, která je pro Instagram důležitá, je 5 sekund.

Z tohoto důvodu (zejména u velkých účtů) je běžné vidět video, které získá mnohem více lajků než celkový počet zhlédnutí. Protože boty nebo uživatelé, kteří se po dobu 5 sekund nezastaví, aby sledovali a lajkovali video. Pokud jeden uživatel vidí vaše video vícekrát, počítat jako jednu hru.

Ve videích, která nahrajete do příběhů, to uvidíte

Je to velmi odlišné, pokud nahrajete video do příběhů stejné sociální sítě. Tento typ příspěvku vám umožňuje zjistit, kdo si prohlížel váš obsah, ať už video nebo fotografii.

v Instagramové příběhy Pokud kliknete na počet zobrazení v levém dolním rohu, úplný seznam uživatelů kolem vašeho příspěvku.

Takže příště buďte opatrní. Nyní víte, že to není možné vědět Kdo vidí vaše Instagramová videa, nespadejte do pasti padouchů na internetu, mohli by vám dokonce ukrást účet.

Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?