Ceny pásem pro všechny modely Apple Watch

Apple Watch

Apple je další ze zbývajících pochybností o cenách Apple Watch v jeho různých modelech, stejně jako hodinky: řemínky lze zakoupit samostatně. Tímto způsobem můžete získat nejdostupnější model a poté přizpůsobit pomocí svého oblíbeného popruhunebo si kupte několik řemínků pro přizpůsobení hodinek situaci nebo použití. Popruh na sport, popruh na procházky a další pro uhlazenější dotek. Ukážeme vám všechny ceny řemínků.

Začínáme s nejdostupnějším designem pro sportovní model Apple Watch. Ačkoli si můžeme vybrat barvu, jedná se o jediný řemínek, který je dodáván s modelem Apple Watch. Má několik průměrů a dvě velikosti (pro 38 a 42 mm). Všechny stojí stejně: 49 $. K dispozici v bílé, zelené, růžové, modré a černé barvě.

Milanese

Jeden z nejúžasnějších řemínků Apple Watch Má „dostupnou“ cenuzvláště pokud porovnáme s jinými modely. Malé články, které se otáčejí a tvoří pás, který je utěsněn magnetem. Budou lidé, kterým se to nelíbí, ale já to miluji. Různé průměry a různé velikosti za stejnou cenu: 149 $.

Je velmi podobný milánštině, ale je vyroben z kůže a je k dispozici v různých barvách. Má také moderní design a velmi jedinečný systém magnetického uzavření.. Všechny barvy, stejně jako všechny velikosti a průměry, stojí 149 $. Dostupné v pískové, hnědé, černé a modré barvě.

Pokud máte rádi kůži a chcete klasičtější zapínání, můžete se rozhodnout pro tento řemínek. stejná cena jako výše: 149 USDbez ohledu na velikost nebo průměr. Vyberou si ho mnozí, ale ano, je k dispozici pouze v černé barvě.

Další kožený model s magnetickým krytem, ​​který dodává modernější vzhled. Na oplátku musíte zaplatit více než dříve: 249 $. K dispozici v různých barvách: růžová, hnědá, modrá a černá.

Ocelový pásek

Korunní šperky Jedná se o klasický ocelový kord podle cen. I když je to právě on, kdo dělá Apple Watch působivějším, pokud je 449 $, díky nimž je módou, ten, který chcete nejvíce, nyní můžete ušetřit. Černé modely nejsou k dispozici jako příslušenství.

Jaká je vaše oblíbená kombinace?