Jak volat zdarma na nestabilní mobilní telefony

DěkujiNěkteré požehnané ruce zodpovědné za zlepšování uživatelského zážitku s nt technologickým pokrokem a smartphony, Můžeme poděkovat, protože první aplikace, která volá nebo volá zdarma, již byla spuštěna a Nestabilní mobilní telefony zahrnují telefon do všech cílů v telefonu, pevných i mobilních, bez ohledu na to, zda máme v telefonu zůstatek nebo ne.

Aplikace se jmenuje NANU, ale i když existuje povinnost připojení k internetu, vyžaduje to zvláštní pozornost, protože pro uskutečnění těchto hovorů jsou vyžadována data, připojení může být prostřednictvím 3G nebo Wifi a bylo implementováno s telefony Android a iOS. a dělá zázrakyProzatím aplikace umožňuje neomezené volání kdekoli na světě, ale někteří uživatelé varovali, že to brzy poklesne na půl hodiny nebo pár minut, ale vaše schopnost volat nestabilně na mobilní telefony zdarma je úžasná.

Volejte nestabilní mobilní telefony zdarma

Dir-dir Je velmi důležité si uvědomit, že pokud se připojujete ze svého obvyklého datového plánu, můžete je utratit za tyto hovory, protože aplikace prohledává internet, a musíte si ověřit, zda máte neomezený datový balíček, jinak můžete svůj navigační balíček rychle spotřebovat.

Aplikace pro volání NANU zdarma

Toto je nejjednodušší aplikace na trhu, mHlavní věc je, že se velmi snadno používá a má uživatelsky přívětivé rozhraní, pokud si jej nemůžete stáhnout a stáhnout z obchodu Play, můžete vždy použít tento odkaz, který vám necháme níže, abyste si mohli tuto skvělou aplikaci užít.

Stáhnout zde

Jelikož na Nanu existují některé základní požadavky na bezplatné volání, Je zřejmé, že aplikace musí být správně nainstalována na jiném mobilním telefonu, který může přijímat hovor, ale můžete volat všechna čísla právě teď, po 15 minutách nebo bez přerušení. zavolat a pokračovat v normálním mluvení dalších 15 minut.

Vlastnosti:

NANU nabízí možnost mít neuvěřitelnou kvalitu zvuku při hovorech, zní velmi jasně a je také zdarma, stačí pouze dobré připojení k internetu.Pokud se na internetu vyskytnou problémy, hlas bude znít, jako bychom mluvili s robotem, je velmi snadné pochopit, jaké velké výhody nám tato aplikace může přinést, i když je tato aplikace zcela zdarma, funguje perfektně a pro všechny hovory používá anonymní číslo, to je pro ty, kteří rádi žertují svým přátelům nebo rodině ideál.

Je třeba poznamenat, že aplikace funguje perfektně na všech operátorech, protože je odpojena od sítě, jediným spojením s nimi je internet (pokud tomu tak je), můžete být vynikající z WIFI.